‘İşin devamlılığı için güç verimliliği’ şartsa
Schneider Electric’ten MGE Galaxy 7000 orada!

Editör
15.10.2012

 

 

 

Schneider Electric’in, MGE Glaxy UPS ailesinin ürünü MGE Galaxy 7000, havaalanları, demiryolları, metro istasyonları, endüstriyel uygulamalar, sağlık ve finans merkezleri, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri gibi  ‘işin devamlılığında güç verimliliği’nin önemli olduğu yapılar için mükemmel seçim.

Enerji yönetiminde dünya çapında uzman Schneider Electric’in alçak gerilim MGE Galaxy UPS ailesinin ürünü olan MGE Galaxy 7000, tüm gerçek yük tipleri için invertör özelliğiyle esnek, uyarlanabilir bir yapıya sahip bulunuyor. Bu teknoloji sayesinde, düşük akım harmoniğiyle elde ediliyor ve ekstra harmonik filtreye ihtiyaç kalmıyor

MGE Galaxy 7000, birçok seçeneğe sahip N+1 paralel/yedek modüllerle, güç gereksinimlerini büyütme/genişletme esnekliği sunma gibi müşteri ihtiyaçlarını çözmeye yönelik özellikler içeriyor. 

Bu trafosuz tabanlı UPS sistemi, sistem verimliliğini %94,5'e kadar artırırken çalıştırma maliyetlerinde enerji tasarrufu ve kritik görevdeki yüklere en yüksek güç kalitesini sağlıyor

MGE Galaxy 7000, endüstriyel uygulamalar, h ava alanları, demiryolları, metro istasyonları, sağlık endüstrisi, finans merkezleri, orta ve büyük ölçekli veri merkezleri, yapılar ve kritik görevli ortamların özel gereksinimlerini karşılamak için yüksek uyarlanabilirliğe sahip bulunuyor. 

Kurulum ve bakım kolaylığı, sadece önden elektrik bağlantıları ve tam olarak servis verilebilir komponentler, bu yeni UPS'in ana tasarımının temelini oluşturuyor.

Endüstriden IT ekipmanlarına kadar tüm yük tipleri için uygun olan MGE Galaxy 7000 motor yükleri için yüksek kısa devre akımı ve aşırı yük kapasitesine sahip bulunuyor.

250V – 470V arası giriş voltaj aralığında çalışabilme özelliğine sahip MGE Galaxy 7000'deki mevcut servisler arasında başlatma, önleyici bakım, hızlı cevap süresi ve problemsiz sistem bakımı için tasarlanmış kapsamlı servis paketleri söz konusu...

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account