Yeni Siemens NoFrost derin dondurucular defrosta son veriyor

Yazar:Editor
12.10.2012

 

Siemens Ev Aletleri A++ sınıfı ile üst düzeyde enerji tasarrufu sağlayan, buz çözme işlemine son veren NoFrost özelliği ile hayatı kolaylaştıran yeni derin dondurucularını sundu.

Siemens GS29NVW30 ,  GS51NAW30, GS54NAW30 ve GS36NAI31 dondurucular ergonomik tasarım ve geniş hacmi bir araya getirirken, yenilikçi özellikleri ile daha fazla tazelik sağlıyor.

 Siemens Ev Aletleri, yeni derin dondurucularında geleceğin teknolojileri ile hayata değer katmaya devam ediyor. Yeni Siemens GS29NVW30, GS51NAW30, GS54NAW30 ve GS36NAI31 NoFrost derin dondurucular tazelik ve estetik sunan yenilikçi özelliklerinin yanı sıra, A++ sınıfı ile sağladıkları yüksek enerji tasarrufu ile dikkat çekiyor.

 Yeni Siemens derin dondurucuların konfor sunan en önemli özelliği NoFrost olması. Defrost (buz çözme) yapma zorunluluğunu ortadan kaldıran bu özellik sayesinde derin dondurucular bir kez fişe takılıp çalıştırıldıktan sonra ömür boyu o şekilde kullanılabiliyor. Dondurucular 60 cm ve 70 cm genişlikleri ile geniş hacim ve ergonomiyi bir araya getiriyor.

 Siemens derin donduruculardaki varioZone da kullanım kolaylığını artırıyor. varioZone adlı çıkarılabilen çekmece ile istenirse dondurucu raflı hale gelebiliyor ya da raflar çıkartılıp yüksek cisimler dondurucuya yerleştirilebiliyor. LED ışıklar, ömür boyunca şık bir aydınlatma garantisi sunuyor. Elektronik kontrol sayesinde dondurucunun ortam ısısı istenen dereceye ayarlanabiliyor, VitaControl fonksiyonu sayesinde ısı ayarı sabit kalıyor.

 Siemens GS29NVW30 derin dondurucu

NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 1 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++.

 Siemens GS51NAW30 derin dondurucu

NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 1 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++

 Siemens GS54NAW30 derin dondurucu

NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 1 BigBox, 4 çekmece, 2 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++

 Siemens GS36NAI31 derin dondurucu

NoFrost, Dokunmatik LED elektronik üzerinden sıcaklık ayarı, VitaControl, 2 BigBox, 3 çekmece, 2 flap kapaklı bölüm, LED Aydınlatma A++

 Siemens Ev Aletleri A++ sınıfı ile üst düzeyde enerji tasarrufu sağlayan, buz çözme işlemine son veren NoFrost özelliği ile hayatı kolaylaştıran yeni derin dondurucularını sundu. Siemens GS29NVW30 ,  GS51NAW30, GS54NAW30 ve GS36NAI31 dondurucular ergonomik tasarım ve geniş hacmi bir araya getirirken, yenilikçi özellikleri ile daha fazla tazelik sağlıyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account