Yeni İki Armağan: Blancoseda Blancolian

Editör
12.10.2012

 

Armatür alırken çoğu kez kişisel beğeniler, fonksiyonelliğin ve konforun önüne geçiyor. Eviye ve armatür uzmanı BLANCO’nun dengeli tasarımlarla oluşturduğu ürün yelpazesinde ise zevkleriniz uğruna fonksiyonellikten ödün vermenize hiç gerek kalmıyor. BLANCOSEDA ve BLANCOLIAN gibi şık, pratik, konforlu ve bir o kadar da hünerli modellerle armatürler mutfaklara hiç olmadığı kadar yakışıyor. 

 

BLANCOSEDA olağanüstü tasarımı ile hayranlık yaratıyor. Silindirik gövde formu ve dikey tasarımı, kolaylıkla aşağı ve yukarı hareket ettirebilmeniz için büyük avantaj yaratıyor. Böylece sürahi gibi uzun eşyaların içini su ile doldurmak hiç zor olmuyor. İnce ve pürüzsüz tutma yeri ise son derece ergonomik.

Öte yandan kompakt boyutları sayesinde her eviyeye kombin edilebiliyor. Krom ve krom ile mat siyah kombinasyonlarından oluşan renk seçenekleri bulunan BLANCOSEDA tasarımı, kullanıldığı her mutfağa modern bir hava katıyor. BLANCO’nun en son tasarımlarından biri de BLANCOLIAN…

Doğadan ilham alınarak oluşturulan akıcı ve zevkli tasarımı ile BLANCOLIAN geleneksel armatürlerden sıyrılıyor. Modelin bir diğer karakteristik özelliği ise kumanda kolu…

Akan suyun miktarını ve sıcaklığını yumuşak şekilde ayarlamanıza imkan tanıyan kumanda kolu, hem armatürün modern çizgisini hem de eviyenin genel konseptini mükemmel şekilde tamamlıyor.  

Her iki armatür de üstün tasarım özelliklerinin yanı sıra günlük kullanımdaki fonksiyonel detaylarıyla kendilerini kanıtlıyor. Öte yandan su tasarrufu sağlayarak dünyanın geleceğine de katkı sağlıyor. BLANCO tasarımları ÖZTİRYAKİLER GRUP güvencesiyle Türk mutfaklarındaki yerini alıyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account