“Teras’ta hayat var”

Editör
12.10.2012

 

HARPUT HOLDİNG iştiraki olan SimART İnşaat, Bursa'da yine çok farklı bir projenin startını verdi. Bursa’nın gözbebeği Balat’ta 6 kat, 10 blok ve 132 daire olarak inşa edilen Teras Evler, modern mimariyi geleneklerimizle buluşturuyor. 

Teras Evler Balat Satış Ofisi'nin açılışı ve projenin lansman töreni dün düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Siyaset, iş, spor ve cemiyet hayatının tanınmış simalarının katıldığı açılışta Teras Evler Balat Satış Ofisi'nin açılış kurdelasını Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Muhsin Özlükurt, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Nilüfer Belediyesi Başkan Vekili Metin Tuncel, Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar, AK Parti Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, MHP İl Başkanı Hasan Toktaş ve Harput Holding Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Etkeser birlikte kesti.  

Teras Evler Balat'ı şehir yaşamından kopmadan, sükunetin ve konforun içinde huzurlu bir yaşam için tasarladıklarını söyleyen Muhammed Etkeser, “Teras Evler, özlenen yeşil Bursa’yı, mahalle havasında yaşamanın keyfini sunuyor.

Akıllı ev teknolojisi ile inşa edeceğimiz Teras Evler’de daire girişlerinde bulunan “All In One Tuuch Panel” ile her anlamda güvenli, kontrollü ve konforlu bir yaşamın kapılarını Bursalılar için açıyoruz” dedi. 

SimART İnşaat olarak Balat Bölgesi'ne iki ayrı konut projesi daha hazırladıklarını kaydeden Etkeser, “Teras Evler projemiz Balat Bölgesi'ne düşündüğümüz ilk proje ve 25 Milyon TL'lik bir yatırımı kapsıyor. Aynı bölgede iki ayrı proje ile toplam 1000 daire ve 150 Milyon TL'lik bir yatırım hedefliyoruz. 

Balat'ı Bursa'nın en modern ve gelişen bölgesi olarak görüyoruz. Bu nedenle bölgenin yakın gelecekte daha da değerleneceğine ve Bursa'nın yeni cazibe merkezlerinden biri olacağına inanıyoruz.

18 ayda tamamlamayı planladığımız Teras Evler'in 6 kat, 10 blok ve toplam 132 dairenin yüzde 25'ini şimdiden sattık. Özellikle kentsel dönüşümle başlayan hareketlenmenin sektörde inşaat ve işçilik maliyetlerini arttıracağını düşünüyorum. Bu nedenli tüm Bursalıları Teras Evler'in lansmana özel fiyatından ve ayrıcalıklı yaşamından yararlanmaya davet ediyorum” dedi.

Dubleks (5+1) ve 3+1 seçenekleri ile satışa sunulan Teras Evler' de tenis kortu, yarı olimpik açık yüzme havuzu, fitness center, squash, saunalar, açık ve kapalı sosyal tesisler ve çocuk bahçeleri de bulunuyor.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account