“Cellini Inada Zero G” ile dünyada ilk kez boyundan ayak ucuna masaj Türkiye’de…

Editör
11.10.2012

 

   Stresli bir günün ardından kendinizi uzman bir koltuğun konforuna bırakın. Rahatlamanın ve dinginleşmenin en kolay ve en keyifli yolu masaj, 1996’dan bu yana sektörde hizmet veren Cellini güvencesiyle bu defa çok daha gelişmiş bir koltukla hizmetinizde.

Cellini Inada Zero G Modeli Vücut Masajında Tam Bir Şölen…

 

Inada Zero G modeli diğerlerinden farklı. Üstün Japon teknolojisi ile üretilen Inada’yı farklı kılan ise boyundan, ayak ucuna kadar ovalama masajı yapan dünyadaki ilk sekiz kollu masaj koltuğu olması. 

Üç boyutlu masaj teknolojisi, 8 farklı masaj programı alternatifi, uyku pozisyonu rahatlığı, geniş oturma alanı, sesli masaj rehberi ise Inada Zero G model masaj koltuğunun diğer çarpıcı özellikleri arasında yer alıyor. Ayrıca beyaz, siyah ve kırmızı olmak üzere üç farklı renk seçeneği ile Cellini’nin yeni model masaj koltuğu göz zevkinize de hitap ediyor.

Bu farklı özelliklerin yanı sıra tüm konforlu modellerde yer alan Zero – Gravity (sıfır yer çekimi), yoğurma, ovalama, yumruklama, shiatsu masajları, ayak taban ve refleks masajları da standart olarak Inada Zero G masaj koltuğunda bulunmakta… 

Ağrıyan sırtlar, tutulan boyunlar, gerilen kaslar için Inada Zero G Modeli bedene verilecek en güzel armağan. Dış dünyanın tüm stres ve kargaşasından uzak fiziksel, zihinsel ve ruhsal bir arınma için yeni Cellini Inada Zero G sektöründe vazgeçilmez bir ürün olmayı amaçlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account