Seranit ile karolarda yeni boyut, yeni bakış  

Yazar:Editor
11.10.2012

 

 

 

Seranit, tüm dünyada büyük ilgi gören, sıra dışı ve büyük ebat karolarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Markanın doğal taş serisi Natura’da kullandığı büyük ebatları evlerde yeni bir tarz oluştururken, karolarda kullanılan zengin renk ve efekt kullanımı ise doğayı en gerçekçi şekilde yansıtıyor.

 Seranit Yapı Grubu, 18 farklı doğal taş tasarımının yer aldığı Natura Serisi’nde kullandığı yeni ebat karolarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. İlhamını doğadan alan Seranit Natura serisi, şimdi de sıra dışı ve büyük ebatlarıyla evlerinde tarz oluşturmak isteyenlere en iyi alternatifi sunuyor.

Seranit Natura Serisi, istenilen her mekanda kullanım kolaylığı sağlarken, doğanın tüm güzelliğini de birebir yansıtıyor. Koleksiyona yeni eklenen Fossil ve Mitridat ürünlerinde kullanılan 90x135 ve 90x90 ebatları ise; karonun şıklığına artı değer katıyor. Ev dekorasyonuna yeni bir anlayış getirmesi beklenen bu büyük ve sıra dışı ebatlar; tüm dünyada da büyük ilgi görüyor.

Zengin renk ve efekt kullanımı ile doğal taşın en gerçekçi şekilde yansıtıldığı bu karolar; tarzıyla beğeni toplarken, uzun ömürlü olmasıyla da ilk tercihlerde yer alıyor. Modası geçmeyen bu doğal taşlar, trendler değişse de, her zaman iddiasını sürdürmeye devam edecek.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account