UFO CONVECTOR 5 ayrı desen seçeneği ile mekanlara değer katıyor.

Editör
11.10.2012

 

Isıtma sektörünün lider markası UFO’nun üstün teknolojik özellikleriyle donatılan CONVECTOR modeli kullanıcı ihtiyaçlarının tamamını karşılamak üzere tasarlandı.

Dokunmatik kontrol paneli ve LCD ekranı ile oldukça estetik bir görünüme sahip olan CONVECTOR’de bulunan Negatif İyon özelliği sayesinde cihazın kullanıldığı ortamın havasını temizliyor ve vücudun bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

 CONVECTOR’ün donanımları arasında bulunan Nemlendirme Fonksiyonu aktif hale getirildiğinde ortamdaki nem oranı düzenlenerek konforlu bir ısınma ortamı sağlanabiliyor ve bu özellik ısıtma fonksiyonundan bağımsız olarak çalıştırılabiliyor. Elektronik Oda Termostatı sayesinde ısı seviyesi istenilen ayarda tutulabiliyor. Böylece de hem konfor hem de enerji tasarrufu sağlanıyor.

 Ayrıca anti-frost özelliği aktif halde iken CONVECTOR kapalı bile olsa ortam ısısı 5 derecenin altına düştüğünde otomatik olarak çalışmaya başlar. Bu özellik sizi, evcil hayvanlarınızı, tesisat borularını ve hassas ev eşyalarınızı don tehlikesine karşı koruyor.

KAYNAK : İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account