Lazzoni Kalite ve Güvencesi Daha Uygun Fiyata

Editör
11.10.2012

 

En kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunan Nuev.com ürünlerinin her detayında ayrıcalığını hissettiriyor. Yenilikçi trendleri yakalamak isteyen, çeşitliliği ve farklı olmayı seven her yaş grubundan tüketiciler, kendi stillerine uygun seçeneklere, üstelik Lazzoni kalite ve güvencesi ile online ortamda sahip olabiliyor.

 

Dokunmadan mobilya seçmek zordur ama mobilyalarda Lazzoni imzası varsa güven garantidir.Küçük alanlar için yaratıcı çözümler, birbirinden farklı renklerde modeller, mobilyada aradığınız kalite ve güven Nuev.com’da müşterilerin hizmetinde. 

Türkiye'nin ilk ve tek online mobilya markası Nuev.com’dan yepyeni bir ürün Walker Seryat…

Lazzoni garanti ve güvencesiyle evinizi baştan yaratmaya, Walker Seryat ile başlamaya ne dersiniz? Lazzoni fabrikalarında üretilen Nuev.com ürünlerinden Walker Seryat, 2 yıl geçerli olmak üzere kullanım garantisi sunarken, taksit seçenekleri ile de sanal mağazasından kullanıcılarına ulaşıyor. Nuev.com’da Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti veriliyor. 

Ağır ve kullanımı zor çekyatlar yerini Walker Seryat’a bırakıyor

Günün en keyifli anlarını yaşayabileceğiniz koltuğunuz aynı zamanda misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz geniş bir yatak haline gelsin ister misiniz? O zaman Walker Seryat modeli tam size göre.

Walker Seryat sıradan bir koltuk değil…

Kolları sırt minderine cırt ile bağlı olan Walker Seryat’ın istenirse kolları aşağı devrilebilir ve üzerine rahatlıkla 2 kişi oturabilir. Ayrıca kollarının her iki yanında bulunan cepler sayesinde kitaplarınızı, dergilerinizi saklayabilir, kolun üstüne koyacağınız bir laptop ile kendinize bir çalışma koltuğu yaratabilirsiniz.

Yatak olarak görmek istediğinizde ise yapmanız gereken tek şey kolları cırtlardan ayırıp oturma minderini yere doğru devirmek. İskeletsiz yapıya sahip olan Walker Seryat, aynı zamanda sağlamlığı ile uzun seneler keyifle kullanabileneceğiniz bir ürün. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account