Minik Eller Artık Duvarları Özgürce Boyuyor

Editör
11.10.2012

 

Kişiye ve projeye özel ürettikleri sanatsal duvar kaplamalarıyla dekorasyon dünyasına yaratıcı bir boyut kazandıran Nishdecor, şimdi de yep yeni koleksiyonu " Yaratıcı Bıdık " serisi ile bir yandan çocukların sanatla, resimle yakınlaşarak yaratıcılıklarını geliştirmelerini sağlıyor, diğer yandan da çocuk odalarına göz dolduran harika bir dekorasyon alternatifi sunuyor.

Nishdecor'un NishArt markasıyla ürettiği özel tasarım duvar kaplamaları ile dilerseniz en sevdiğiniz mekanın resmi veya ünlü bir ressamın tablosunu, dilerseniz aile bireylerinin portrelerini veya kurumsal simgeleri, sanatsal yorumlarla mekanlarınızda yaşatıyorsunuz.

Bu yeni koleksiyonda, kız ve erkek çocuklara özel tasarlanmış mevcut alternatiflerin yanı sıra öze sipariş üzerine de tasarımlar yapılarak seçeneklerin arasında yerini alıyor.

Mekana özel olarak istenilen ebatta üretilerek tıpkı duvar kağıdı gibi uygulanan Duvar kaplamaları son derece uzun ömürlü olmaların yanısıra kaplamaların desenleri, çocukların tercihine göre ister kuru, isterlerse pastel hatta sulu boya ile de renklendirilebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account