“Öztiryakiler Taşınabilir Portatif Mutfak” Güney Afrika’da, AAD 2012’de tanıtıldı

Yazar:Editor
10.10.2012

 

A’dan Z’ye endüstriyel mutfak tasarlayan, üreten ve 105 ülkede kurulumunu yapan sektörün öncü ismi Öztiryakiler, geniş ürün gamına yeni ürünler ilave etmeye ve onları ilgilileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Seyyar Sahra Üniteleri olarak adlandırılan, başta askeri birlikler olmak üzere sivil savunma ve afet yardım ekiplerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan, üretilen, kurulumu gerçekleştirilen bu özel ürün grubunun yeni üyesi “Taşınabilir Portatif Mutfakilk defa Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda görücüye çıktı.

 

Güney Afrika’nın başkenti Pretoria’da iki yılda bir düzenlenen, bu yıl 19-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı (Africa Aerospace and Defence-2012)’na kendi standı ile katılan ve Taşınabilir Portatif Mutfak ile büyük ilgi gören Öztiryakiler, elektrik gerektirmeyen, sessiz, dumansız ve kokusuz bir şekilde 1 saat içinde 40 kişilik yemek pişirilebilen, tamamı paslanmaz çelik bu ürün için ilk siparişlerini aldı.

Savunma Sanayii sektöründe çok uluslu bir firma ile bölgede ortak çalışma kararı da veren Öztiryakiler için fuar oldukça verimli geçti. Fuar sırasında M.S.B. Savunma Sanayi Müsteşarlığı yetkilileri tarafından da ziyaret edilen Öztiryakiler standında diğer ürünlerin video sunumu da gerçekleştirildi. 

Seyyar Sahra Üniteleri başlığı altında Sahra mutfakları, Konteyner tipi mutfaklar, Konteyner duş-tuvalet ünitesi, Konteyner tipi soğuk odalar gibi hem askeri birliklerin hem sivil savunmanın önemli ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan ve yurt dışı satışının %95’ini Ozti “Türk Malı” adı ile gerçekleştiren Öztiryakiler, fuara katılan birçok ülke tarafından biliniyor ve Türk malına duyulan güvende pay sahibi olmanın gururunu yaşıyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account