Graniser’den Tasarımın Merkezi İtalya’da Gövde Gösterisi

Editör
10.10.2012

 

Avrupa’nın en büyük mutfak, banyo ve seramik fuarı  olan Cersaie, toplam 176 bin metrekarelik alanda yaklaşık 750 firmanın katılımı ile İtalya’nın Bologna kentinde gerçekleşti. Seramik ve granit sektörünün önde gelen markalarından Graniser, fuarda geniş ürün yelpazesi ve tasarımları ile dikkatleri üzerine çekti. 

Geçtiğimiz günlerde İtalya’da gerçekleşen Cersaie Fuarı’na katılan Graniser Seramik, her yıl olduğu gibi bu yılda çok iddalı bir stand, geniş ürün yelpazesi ve şık tasarımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Cersaie Fuarı’nın Graniser Seramik için çok stratejik bir kapı olduğunu vurgulayan Genel Müdür Yardımcısı Baybars Genç;  Avrupada yaşanan ekonomik daralma nedeniyle bu sene ziyaretçi sayısının %20 daha düşük olmasına rağmen fuarın kendileri açısından çok verimli geçtiğini belirtti.  

Baybars “Graniser Seramik olarak ürün çeşitliliğimizle, kalitemizle İtalyan ve İspanyol üreticilerle rekabet edebiliyoruz. İtalyan ve İspanyol firmalarının son ekonomik krizle düşen üretimleri sebebiyle karşılayamadığı talebi, Türk firmaları olarak karşılayacak kaliteye ve tasarım çeşitliliğine sahibiz. Eğer devlet sektörümüzü daha fazla desteklerse pazarın bu boşluğundan yararlanabilir ve sektörün çıtasını daha da yükseltebiliriz.“ dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account