14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ana sponsoru oldu

Yazar:Editor
09.10.2012

 

Four Seasons Bosphorus ve Four Seasons Sultanahmet otellerinin yatırımcısı Astay Gayrimenkul’un, lüks konut projesi olan OnaltıDokuz İstanbul, 14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı ve 16. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi ana sponsorluğunu üstlendi. OnaltıDokuz İstanbul, 11-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan organizasyon sayesinde 86 ülkeden 5000 yabancı iş adamıyla buluşacak.

 

14. MÜSİAD Uluslararası Fuarı’nda stant açacak olan OnaltıDokuz İstanbul, 750 katılımcı firmayla birlikte 175.000 yerli ziyaretçiyi de ağırlayacak.

Fuara katılacak işadamları ve ziyaretçiler, lüks konut kavramını şehrin kalbine taşıyan ve şehirde yeni, nitelikli bir yaşam vaadi sunan OnaltıDokuz İstanbul’un, 36, 32 ve 27 katlı üç bloktan oluşan rezidans ve apart daire seçeneklerini yakından tanıma fırsatı yakalayacaklar. 

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışıyla başlayacak olan fuar ve kongre toplamda 60 bin metre kareye yakın kapalı alanda, 4 ayrı sektörü barındıracak. Türkiye’nin ve bölgenin en büyük fuarlarından biri olarak ön plana çıkan organizasyon birçok yabancı ülkenin ilgili bakanıyla birlikte T.C. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve T.C. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun da konuşmalarına sahne olacak. 

İlk olarak 1993 yılında İzmir’de kapılarını açan MÜSİAD Uluslararası Fuarı, bugüne kadar 1.3 milyonu geçen ziyaretçisiyle geniş kitlelere ev sahipliği yaparak ticari işbirliklerine ve küresel ortaklıklara fırsatlar sunacak. İslam iş dünyasını buluşturan dünyadaki en büyük organizasyon olan MÜSİAD, ticari ve ekonomik katkılarının yanı sıra Türk kültürünün yabancı misafirlere tanıtılmasına da fayda sağlayacak.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account