Grohe’nin yeni tasarım termostatik bataryası  konfor ve güvenliği bir arada sunuyor 

Yazar:Editor
09.10.2012

 

GROHE Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik batarya, minimalist tasarımıyla estetik, teknolojisi ile çok kısa sürede sıcak su sağlayan ve haşlanmalara karşı güvenli sistemi ile konfor ve güvenliği bir arada sunuyor.

GROHE,  mükemmel konfor için çok kısa sürede arzu edilen sıcaklıkta su sağlayan,  kusursuzluğu yepyeni bir formda sunan, benzersiz ölçüde işlevsel ve estetik bir termostatı ürün yelpazesine ekledi.

Ödüllü GROHE termostatik batarya ailesinin en yeni üyesini, Grohtherm 1000 Cosmopolitan, suyun aniden ısınması durumunda haşlanmaya karşı da güvenlik sağlıyor.

Grohtherm 1000 modelinin  minimalist tarzda ve düşük fiyat aralığındaki Cosmopolitan serisini tamamlayan yeni ürün, günümüzün banyosunda genç ve modern bir hayat tarzı için akıllı bir seçim. Kalite, teknoloji ve tasarımın kusursuz dengesini bir arada sunan yeni Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik batarya, mutlak estetikle GROHE TurboStat® gibi yüksek teknolojili özellikleri cazip bir fiyat seviyesinde bir araya getiriyor.

Ürünün en önemli özelliği ise boyutunun en küçük ölçeğe indirilmiş olması. Yeni Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik batarya sadece dört santimetrelik çapıyla son derece kompakt ve kelimenin tam anlamıyla minimalist.

Termostat gövdesinin ince silindiri ve iki kumanda kolu, oranları birbirine ideal şekilde uyumlu  zarif bir birim oluşturuyor. Son derece estetik bir görünüme sahip olan bu minimalist tasarım, modern Cosmopolitan tarzı banyolara kusursuz bir uyum gösterirken açık planlı Contemporary tarzdaki banyolara da uyum sağlıyor.

Daha fazla konfor için tasarlanmış 

Yeni Grohtherm 1000 Cosmopolitan termostatik bataryanın tasarımı sezgisel ve ergonomik kullanımı da teşvik ediyor. Kolların arkasındaki küçük girintiler aygıtın kolayca tutulmasını sağlıyor. İki gömme düğme bile kolların yumuşak kıvrımlarını arka plana itmiyor. İki düğmeden biri olan GROHE SafeStop düğmesinin ana işlevi koruma.

Su Sıcaklığı bu düğmeye basıldığında 38°C’nin üzerine çıkarılabiliyor. GROHE EcoButton düğmesi ise duş alma keyfinden ödün vermeden akış hacmini yüzde 50’ye kadar azaltıyor. Kullanıcıların tam su miktarına kavuşmak için yeniden bu düğmeye basmaları yeterli oluyor. Su tasarrufu sağlayan bu fonksiyonu ile Grohtherm 1000 Cosmopolitan, su tüketimini azaltmak için tasarlanan yeni GROHE EcoJoy™ serisinin de bir üyesi.

Görünmeyen özellikler 

Grohtherm 1000 Cosmopolitan’ın kalbinde ise benzersiz GROHE TurboStat® teknolojisini içeren kartuş bulunuyor. Bu kartuş termostatın bir saniyeden kısa sürede arzu edilen su sıcaklığına erişmesini sağlıyor ve tazyik dalgalanmalarında bile bunu koruyor. Grohtherm 1000 Cosmopolitan bu özelliği ile acı verici haşlanmaya ve buz gibi su sürprizlerine karşı güvenilir koruma sağlıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account