Yapı Kredi Koray GYO ve Koray İnşaat iştirakı olan YKS arasında işbirliği anlaşması yapıldı. Sur Yapı Exen Projesinin Tesis Yönetim hizmeti YKS tarafından verilecek.

Editör
08.10.2012

 

Gün geçtikçe profesyonelleşen yatırımcılar tesis yönetiminde de yatırımlarını konusunda uzman şirketlere güvenle teslim ediyorlar. Bu doğrultuda gerçekleştirilen işbirliklerinden en yenisi Sur Yapı Exen Projesi ile Yapı Kredi ve Koray İnşaat ortaklığında kurulan YKS Tesis Yönetimi A.Ş. arasında yapıldı. YKS Sur Yapı Exen Projesinde; tesis yönetimi ile enerji hizmetinden valeye kadar, temizliğinden korunmasına kadar akla gelebilecek tüm hizmetleri sunacak. 

 

 İŞBİRLİÐİMİZ HER İKİ TARAFA DA BÜYÜK DEÐER KATACAK

YKS Genel Müdürü Bahadır Adıyaman; “Tesis yönetimi, tamamlanmış bir gayrimenkul projesinde insanların yaşamsal ihtiyaçlarının ve konfor beklentilerinin karşılanması için sunulabilecek her türlü hizmet olarak tanımlanabilir.

Türkiye’de ilk akla gelen ihtiyaçlar, temizlik ve güvenlik olsa da, tesis yönetimi çok daha kapsamlı bir hizmeti içermekte; verilecek hizmetlerin önem sırası tesisin konumu, büyüklüğü ve fonksiyonuna göre değişkenlik göstermektedir.

Yönetim merkezi, iş merkezi, endüstriyel tesisler, villa, konut, rezidans gibi farklı formlarda 2 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üreten Sur Yapı  ile Exen projesinde işbirliği yaptık. İşbirliğimizin her iki firmaya büyük katkısı olacağına inanıyoruz” açıklamasında bulundu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account