RUTHMANN’’ın yeni Türkiye distribütörü oldu.

Editör
08.10.2012

 

İstanbul Tuzla’da merkezi bulunan; Ankara, Bursa ve İzmir’de şubeleri olan ACARLAR MAKİNE, RUTHMANN STEIGER ® ürünlerinin tüm satış ve servis aktivitelerinden sorumlu olacak.

 

Yeni ortaklık üzerine yorumda bulunan RUTHMANN Genel Müdürü Rolf Kulawik şunları söyledi: “ACARLAR MAKİNE, profesyonel yüksek erişim teknolojisiyle Türkiye çapında bilinen bir firma ve biz STEIGER ® ürünlerimizin satış ve servisini yapacak olmalarından son derece onur duyuyoruz. Birlikte yeni müşteri grupları geliştirmek ve pazar payımızı artırmayı hedefliyoruz”.

RUTHMANN ile yaptığı işbirliğiyle beraber ürün gamında genişlemeyi amaçlayan ACARLAR MAKİNE, çalışma yüksekliği 11 m ila 100 m arasında değişen yüksek performanslı RUTHMANN çalışma platformları ile müşterilerine her amaca yönelik hizmet götürmeyi planlıyor. RUTHMANN’ın en yeni dizaynı STEIGER ® T460 ve T540’ın yanı sıra 3,5 t (STEIGER ® TB270) ve 7,49 t (STEIGER ® T330) şasi dizaynları, bu yüksek performansın göstergeleridir.

RUTHMANN STEIGER ® çalışma platformlarının yanında ACARLAR MAKİNE’nin ürün gamında; makaslı, eklemli, dikey, teleskopik, paletli ve römorklu personel yükseltici platformlar, cephe sistemleri, kompakt vinçler ve teleskopik yükleyiciler bulunuyor.  

Kiralama konsepti olan “RENT & RISE” ile Türkiye’nin en geniş kiralık makine tedarikçilerinden biri olan ACARLAR MAKİNE, araç üstü platformlarıyla farklı müşteri gruplarına da ulaşacak.

Kaliteli ve profesyonel Satış Sonrası Hizmet anlayışı ve Türkiye’deki ilk IPAF eğitim merkezi olacak olması, satış sonrasına oldukça önem veren RUTHMANN’ın ACARLAR MAKİNE tercihindeki önemli kriterlerdendir.    

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account