“Dizayn Grup ile Benden Ustası Yok”

Editör
08.10.2012

 

Dizayn Grup’un bilinen tüm teknolojileri alt üst eden HI-TECH ürünlerinin tanıtıldığı eğitim seminerleri büyük ilgi görüyor; tesisatın ustaları sektörün ustası ile buluşuyor.

Dizayn Grup, yeni HI-TECH Serisi’nin özelliklerini tesisat ustalarına anlatmak, onların ürünleri tanıyıp, üstün özelliklerini daha iyi görebilmelerini sağlamak için Türkiye genelinde birçok ili kapsayan seminerler düzenliyor.

Her ildeki tesisat odaları ile işbirliği içinde düzenlenen bu seminerler büyük ilgi görüyor.  HI-TECH Serisi’nin muadil ürünlere göre ustalara hem iş hem de maliyet anlamında avantaj sağlayan,tesisatların daha dayanıklı ve daha  verimli olmasına büyük katkı sağlayacak olan benzersiz özellikleri ustaların da takdirini topluyor.

Seminerlerde, Dizayn Grup ürünlerini tamamlayan ve bina içi ısıtma sistemlerinde komple bir hizmet satışına imkan tanıyan, en yeni teknolojiler ile donatılmış yeni ürün serisi “Ditroo” kombiler de tanıtılıyor.

29 Ağustos’ta Adapazarı’nda düzenlenen semineri takiben Eylül ayı içinde bir ayda 10 farklı ilde ( İzmir, Aydın, Denizli, Erzurum, Hatay, Mersin, Adana, Manisa, Balıkesir ve Bursa) gerçekleşen eğitim seminerleri ile Dizayn Grup, üç günde bir seminer ile kendi sektöründe bu alanda bir rekor da kırmış oldu. Ekim ayı içinde de başta Konya, Kayseri ve Ankara olmak üzere birçok ilde bu seminer atağı devam edecek.

Dizayn Grup,  bu çok önem verdiği kullanıcı grubu ile buluşarak, yalnızca ürünlerini tanıtmıyor, aynı zamanda onları da tanıyarak beklentilerine daha fazla cevap vermeyi hedefliyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account