Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 185
Aralık 2019 Sayı 185
İnşaat&Yatırım Sayı 184
Kasım 2019 Sayı 184
İnşaat&Yatırım Sayı 183
Ekim 2019 Sayı 183
İnşaat&Yatırım Sayı 182
Eylül 2019 Sayı 182
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor
05 Nisan 2019, Cuma 11:01:30
Marmara Evleri 4’te  Lale Festivali Başlıyor
Beylikdüzü’nde inşa ettiği Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde toplam 5.400 aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, serinin en yenisi Marmara Evleri 4’te iddialı ve yepyeni bir konseptle hazırlanan örnek daireyi ziyaret edenlere lale hediye ederek festivali yaşatıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bizim Evler ve Marmara Evleri Markalı konut projelerine imza atan İhlas Yapı, Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Marmara Evleri serisinin en yenisi Marmara Evleri 4’te kaba inşaatı tamamlandı. Firma yetkilileri, kullanılan malzeme ve mimari tercihlerinin en anlaşılır ve güzel bir şekilde görülebildiği örnek dairesini görmeye gelenlere satış ofisinde ilkbaharın müjdesi lale hediye ediyor.  

DEĞERLİ; ZİYARETÇİLERİMİZİ LALELERİNİ ALMAYA SATIŞ OFİSİMİZE BEKLİYORUZ”

Projenin parklarında ve peyzaj alanlarında lale ve çiçeklerin yer alacağını belirten Marmara Evleri 4 Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, “Markalı projelerimiz Marmara Evleri 1, 2 ve 3’te zengin donatı alanları yer alıyor. Aynı bölgede daha önce inşa ettiğimiz Marmara Evleri 3 projesinden alanlar çok kazandılar. Bu kazancı kaçıranlara Marmara Evleri 4’te buluşmaya davet ediyoruz. Projemizin yeşil alanlarını birçok ağacın yanı sıra ilkbaharın başlangıcı anlamına gelen ve hayatı güzelleştiren lalelerle donatacağız. Projemizi ziyaret eden ailelerimize vereceğimiz laleler ile bütün balkonlar çiçek açacak. Başlattığımız etkinlikle Marmara Evleri 4’te festivali yaşatıyoruz. Lale Festivalimiz 15 Nisan a kadar sürecek. Yeni müşterilerimizi de gören herkesin çok beğendiği Marmara Evleri 4’ün örnek dairesini gezmeye ve baharı müjdeleyen hediye laleleri almaya satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

AİLE ODAKLI PROJE

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkânın yer aldığı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanıyla bölgeye değer kazandıran Marmara Evleri 4’te, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


5161 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bizim Evler, Marmara Evleri 4 ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Elif Balcı Fisunoğlu, SüzerGrubu, Orhan Sarıaltun, 5.UstaKonferansı, AcarVadiEvleri, Tramvay Hattı, ErdenGrup, Türkiye Elektrik İletim, Gayrimenkul Yatırım Fonu, italyan dondurma, Dünya Engelliler Günü, Millenium ve Fairmont, Aksan, Poyrazköy, Avrasya Maratonu, TürkiyeSpastikÇocuklarVakfı, Üstünler Yapı, INNOPRIME, Duygu Bircan, Açık Tip Kuleler, Swegon Air Academy, Mahmut Kılınç, STYROFOAM, DTMF, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, Erksan Çevre Teknolojileri, ForestVille, Hyundai R27Z-9 Mini Ekskavatör , Neriman Ülsever, Mizar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.