Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 181
Ağustos 2019 Sayı 181
İnşaat&Yatırım Sayı 180
Temmuz 2019 Sayı 180
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor
05 Nisan 2019, Cuma 11:01:30
Marmara Evleri 4’te  Lale Festivali Başlıyor
Beylikdüzü’nde inşa ettiği Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde toplam 5.400 aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, serinin en yenisi Marmara Evleri 4’te iddialı ve yepyeni bir konseptle hazırlanan örnek daireyi ziyaret edenlere lale hediye ederek festivali yaşatıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bizim Evler ve Marmara Evleri Markalı konut projelerine imza atan İhlas Yapı, Beylikdüzü’nde konumlandırdığı Marmara Evleri serisinin en yenisi Marmara Evleri 4’te kaba inşaatı tamamlandı. Firma yetkilileri, kullanılan malzeme ve mimari tercihlerinin en anlaşılır ve güzel bir şekilde görülebildiği örnek dairesini görmeye gelenlere satış ofisinde ilkbaharın müjdesi lale hediye ediyor.  

DEĞERLİ; ZİYARETÇİLERİMİZİ LALELERİNİ ALMAYA SATIŞ OFİSİMİZE BEKLİYORUZ”

Projenin parklarında ve peyzaj alanlarında lale ve çiçeklerin yer alacağını belirten Marmara Evleri 4 Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli, “Markalı projelerimiz Marmara Evleri 1, 2 ve 3’te zengin donatı alanları yer alıyor. Aynı bölgede daha önce inşa ettiğimiz Marmara Evleri 3 projesinden alanlar çok kazandılar. Bu kazancı kaçıranlara Marmara Evleri 4’te buluşmaya davet ediyoruz. Projemizin yeşil alanlarını birçok ağacın yanı sıra ilkbaharın başlangıcı anlamına gelen ve hayatı güzelleştiren lalelerle donatacağız. Projemizi ziyaret eden ailelerimize vereceğimiz laleler ile bütün balkonlar çiçek açacak. Başlattığımız etkinlikle Marmara Evleri 4’te festivali yaşatıyoruz. Lale Festivalimiz 15 Nisan a kadar sürecek. Yeni müşterilerimizi de gören herkesin çok beğendiği Marmara Evleri 4’ün örnek dairesini gezmeye ve baharı müjdeleyen hediye laleleri almaya satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

AİLE ODAKLI PROJE

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkânın yer aldığı Marmara Evleri 4 projesi aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla hayata geçiriliyor. Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanıyla bölgeye değer kazandıran Marmara Evleri 4’te, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


4045 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bizim Evler, Marmara Evleri 4 ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Marmara Evleri 4’te Lale Festivali Başlıyor 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mordoğan, Çetin Osman Budak, İnegölMobilyaSanayicileriDerneği, Laundry, Batşehir, Maden ihracatı, Delhi Wood Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı, One Tower AVM, SezenAksu, Standart Pompa, Godfather, Florida, VMZ Dexter®, Büyükçekmece Gölü, Merkez, Binnur Ertuş Şimşek, STFA “km. 441 – İlkler” , Dr. Kemal Gani Bayraktar, Taurus Ankara AVM, Dedeman Palmyra Hotel Suriye, Ahmet Nazif Zorlu, Turgut Reis Turizm , Options Lux , Alan Mimarlık, Özgür Yiğit, Makel Arge Merkezi, Beethoven, BulvarLoft, Hakan Buvan, Kelebek Mutfak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.