Dünyanın en güçlü 11 Kilo Kırıcısı

Editör
04.10.2012

 

 Profesyonel el aletleri kullanıcılarının en büyük yardımcısı Bosch elektrikli el aletleri, kullanıcıların çalışma yaşamını kolaylaştıracak yenilikçi ürünlerini sunmaya devam ediyor.

Sınıfının en iyi güç ve ağırlık oranına sahip, dünyanın en güçlü 11 kilo kırıcısı yeni GSH 11 VC Professional,  özel dizaynının yanı sıra 12 farklı pozisyonda kilitleme imkanı ile profesyonel kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

 Dayanıklılığı ve ürün çeşitliliği ile kullanıcılarının güvenilir iş ortağı olan Bosch, düşük titreşim değeri ile ergonomik çalışma sağlayan yeni ve dünyanın  en güçlü 11 kilo kırıcısı GSH 11 VC Professional kırıcıyla profesyonellere daha verimli çalışma imkanı sağlıyor. 12 farklı pozisyonda kilitleme imkanı sunan Vario-Lock SDS-MAX uç tutucuya sahip GSH 11 VC Professional, Bosch’un profesyonel kırıcılarının en yenisi olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 1700 Watt güç ve 23 Jul darbe kuvveti ile sınıfında dünyanın bu en güçlü kırıcısı aynı zamanda en iyi güç ve ağırlık oranına sahip Bosch’un yeni ürünü, bu özellikleri sayesinde profesyonellere daha hızlı çalışma imkanı sunuyor.

 Özel dizaynı ile kullanıcıların en büyük yardımcısı

Bosch’un geliştirdiği GSH 11 VC Professional kırıcı, özel dizaynı ile ağırlık merkezini daha dengeli tutarken pazardaki diğer modellere göre daha uzun olması sayesinde özellikle zemin çalışmalarında kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor.

Betonda her türlü kırma ve düzeltme işlerinin yanında boru ve kablo döşeme işleri için kanalların açılması ve fayansların sökülmesi gibi birçok farklı uygulamada kullanılabiliyor. Darbe sayısı dakikada 900-1700 devir arasında uygulamaya göre ayarlanabiliyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account