Manning Vakfı’na ait olan rezidansta daireler günlük 110 Euro’dan, aylık ise 2.500 Euro’dan başlayan fiyatlarla kiraya veriliyor

Yazar:Editor
04.10.2012

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Nişantaşı’nda bu ay faaliyete geçecek olan Manning Residence, iş dünyasının tercihi oldu. Önümüzdeki günlerde şehirdışından ve yurtdışından İstanbul’a gelecek olan pek çok iş insanı Manning Residence’da konaklamak için rezervasyon yaptırdı. 

Taksim-Maçka, Şişli ve Beşiktaş aksının tam ortasında, Nişantaşı’nda yer alan Manning Residence, bu ay faaliyete geçiyor. Ev sıcaklığında, otel konforunda hizmet sunan Manning Residence’da konaklamak için iş dünyasından büyük talep var.

Önümüzdeki günlerde şehirdışından ve yurtdışından İstanbul’a gelmeye hazırlanan pek çok iş insanı Manning Residence’da konaklamak için rezervasyon yaptırdı. Manning Vakfı’na ait olan Manning Residence, İstanbul’un tam kalbinde Nişantaşı’nda Rumeli Caddesi, Matbaacı Osmanbey Sokak’ta yer alıyor.  

Toplam 24 daire var

Manning Residence hakkında bilgi veren Manning Vakfı Başkanı Prof. Dr. Derya Aydıner şunları söyledi:“Rezidans üç katlı bir binada faaliyete gösteriyor. Her katta sekiz, toplamda 24 dairemiz bulunuyor. Her dairede, mutfak, mikrodalga fırın, kahve makinesi, TV ve internet bağlantısı yer alıyor.  Rezidansta güvenlik ve temizlik servisi de bulunuyor.

Bunun yanı sıra tam ofis hizmeti ve dairelere  printer veya PC  tedariki hizmetimiz de mevcut.  Daireleri bitişik veya farklı konumlarda çok özel ofis olarak da kullanmak mümkün, Manning Residence’ta dairelerin dışında bir de market var.

Sadece kiracıların alışveriş yapabileceği market, 24 saat açık olacak. Markette dondurulmuş gıda, pizza ve acil ihtiyaçların karşılanabileceği ürünler yer alacak. Bunun dışında binada bir restoranımız ve gerektiğinde hizmet vermek üzere oluşturulan toplantı odalarımız da mevcut.”

Manning Residence’ta dairelerin büyüklüğünün 28 metrekare ile 35 metrekare arasında değiştiğini söyleyen Prof. Dr. Derya Aydıner, “Daireleri günlük 110 Euro’dan, aylık ise 2.500 Euro’dan  başlayan fiyatlarla kiraya veriyoruz. Buradan elde edilen gelir vakıf amacında kullanılacak” dedi. 

Konforlu yaşam alanı

Akıllı bina teknolojisine sahip Manning Residence’da çok farklı bir konsept uyguladıklarını söyleyen Prof. Dr. Aydıner, “Minimalist alanlara pek çok şeyi sığdırmayı başardık.

Örneğin stüdyo dairelerde yatak odasını paravanla ayırarak kullanıcıya iki farklı yaşam alanı yarattık. Paris ve Londra’da olduğu gibi Avrupa’nın birçok şehrinde sık ve beğeniyle kullanılan bu konseptin Türkiye’de de örnek olacağını düşünüyoruz.”

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account