44 İlde, 88 Tekzen Tekzen Eylül ayını BİTLİS TATVAN ile kapattı!

Editör
04.10.2012

 

 “Her ilde bir Tekzen” sloganıyla Türkiye genelinde, 44 il’e ulaşan Tekzen, şimdi de Bitlis’in bereketli ilçesi Tatvan’da müşterilerine merhaba dedi. 18 yıldır perakendenin devi olmayı sürdüren Tekzen, Tatvan mağazasında, 1000 m2’lik bir alanda ve 25 kişiye istihdam sağlıyor

 

Tekzen Yönetim Kurulu Vazifeli Üyesi Ahmet Işıkgece, Tekzen Bölge Müdürü Mehmet Seval, Tekzen Yöneticileri ve Tatvanlılar’ın yoğun katılımı ile gerçekleşen açılışta, kurdeleyi; Bitlis Vali Yardımcısı Süleyman Çelebi, Tatvan Belediye Başkanı Abdullah Ok, Tatvan İlçe Emniyet Müdürü Ramazan Engin Öztürk, Tatvan Kaymakamı Murat Erkan kesti.

Tekzen, 73 DIY, 14 Express, 1 Zen Harmony mağazalarının da içinde bulunmasıyla toplamda 88 mağazaya ulaştı.

EÐİTİME DESTEK DURAÐI TATVAN’DA

ÇEDBİK, ETİD, AMPD, Bricoalliance, GFK ve EDRA üyesi Tekzen, başarılarında, 1.000’i aşkın iş ortağının öneminin farkında. Bu sebeple misyonunu da “tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmak” olarak tanımlamaktadır.

Bugüne kadar Tema Vakfı, Enat ve Altı Nokta Körler Derneği gibi birçok kuruluşla sayısız projeye imza atan Tekzen, satranç turnuvalarından çömlekçilik derslerine, resim sergilerinden ebru çalışmalarına, kağıt-atık toplama projelerinden engelli çocuklarımızla sineme keyfi sonrası orkestra kurmaya değin, farklı projelere ev sahipliği yaptı. Şimdi de son üç yıldır, “eğitime yüzde yüz destek” kapsamında, mağaza açtığı illerin, köy okullarına destek olmaktadır. Bu kapsamda, Tekzen, Tatvan’da İl ve İlçe Milli Eğitim’in yönlendirmesiyle Tatvan Koyunpınar Ortaklar Mezrası Okulunun ihtiyaçlarını giderdi.

Sektöründe, en kapsamlı dağıtım ağı ve dünyada tanınan, değişimin öncüsü, itibarlı bir marka olmayı vizyonu, tüm paydaşlarına değer katan sosyal ve çevre sorumluluğu bilincinde, güvenli ve başarılı bir iş ortağı olmayı da misyonu olarak şiar edinen Tekzen, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda konseptlerini yeniliyor. Tekzen Tatvan Mağazası’nın ürün yelpazesinde de yine yok yok!

Tekzen’de mobilyadan bahçeye, elektrik- aydınlatmadan hırdavat-el aletlerine, beyaz eşyadan sıhhi tesisata, ev gereçlerinden inşaat ve hobi malzemelerine “eviniz-bahçeniz ve ofisiniz” için aradığınız her şey sizleri bekliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account