Airfel kombilerde 13 güvenlik sensörü

Editör
03.10.2012

 

İklimlendirme sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından Daikin’in Airfel markalı kombileri 13 emniyet sensörü ile evleri güvenle ısıtıyor. Airfel,  tüm ürünlerinde uyguladığı güvenlik, yüksek verimlilik, tasarruf ve çevre dostu politikalarıyla en çok tercih edilen kombi markalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Daikin’in kombi markası Airfel’in üstün emniyet sistemleri ile donatılmış ürünleri, tüketicilerini güvenle ısıtıyor. Yaşamın her alanında kolaylık sağlayan ve tüketicilerin ısınma dışında sıcak su ihtiyaçlarını da karşılayan Airfel kombiler; 13 farklı emniyet sensörü ile konfor ve güvenliği bir araya getiriyor.

 Hermetik ve yoğuşmalı olarak iki farklı türde toplam 11 çeşidi bulunan Airfel kombiler, LCD ekranlarında hata kodlarını ve suyun sıcaklığını göstererek, kullanıcıların her şeyi kolayca anlamasına olanak tanıyor.

Airfel kombilerin test edilmiş sessiz çalışma özelliği konforlu yaşam alanları yaratıyor. Modern tasarımı ile estetik görünüme sahip kombiler her yere rahatça monte edilerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Yüzde 108 oranında yüksek verimlilikle çalışarak tasarruf sağlayan Airfel kombiler, 3 yıl garantiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

 Güçlü Ar-Ge departmanı ve inovatif yaklaşımı ile sektörünün öncüleri arasında yer alan  Airfel’in 13 farklı güvenlik sensörü; baca emniyet sistemi, aşırı ısınma emniyet sistemi, otomatik bypass sistemi, üç yollu vana anti-blokaj sistemi, IPx5D elektriksel koruma sistemi, susuz çalışma emniyet sistemi, iyonizasyon alev kontrolü, otomatik hava purjörü, emniyet ventili, pompa anti-blokaj sistemi ve su boşaltma vanasından oluşuyor.

Bu güvenlik sensörleri aşırı ısınma halinde emniyet sensörünü devreye sokarak gazı otomatik olarak kesebiliyor, alev kontrolü, hava akış kontrolü, donma, gaz ve elektrik kesilmelerinde güvenlik sağlıyor. Ayrıca yüksek su basıncı emniyeti gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account