Bosch’tan ‘Çat Kapı’ ziyaretler

Editör
03.10.2012

 

Bosch Isı Sistemleri’nin geleneksel kombi değişim kampanyası çerçevesinde ‘Eski kombisini getirene 300 TL indirim’ sağlanırken, Çat Kapı etkinlikleriyle tüketicilere enerji tasarrufu hakkında bilgiler verilecek.

 Bosch Isı Sistemleri, Ankara, Eskişehir ve Bursa’da yürütülen Değişim Kampanyası çerçevesinde, 23 farklı bölgede 23 bin haneye ulaşmayı hedefliyor. Ankara’da 16, Eskişehir’de 3, Bursa’da 4 bölge üzerinden planlanan ‘Çat Kapı’ adı verilen etkinliklerle de desteklenecek olan kampanya, 31 Ekim’e kadar devam edecek. 

 Kampanya dahilinde ‘eski kombisini yeni Bosch Yoğuşmalı Kombi ile değiştirenlere 300 TL indirim’ ve ‘Bonus’a özel 4 ay erteleme ve 10 taksit’ avantajlarının yanı sıra tüketicilere saha elemanları tarafından yoğuşmalı kombilerin enerji tasarrufuna yönelik özellikleri hakkında da bilgiler verilecek.

 Bosch yoğuşmalı kombilerle ‘Bol Kepçeden Tasarruf ‘

 Değişim kampanyası dahilinde, önümüzdeki günlerde ‘Bol Kepçeden Tasarruf’ sloganıyla ‘Çat Kapı’ etkinliklerine de başlanacak. Bu etkinliklerde ‘Bosch Kumbaranızı Doldurun’ diyerek, tüketicilere Bosch Yoğuşmalı Kombi görünümünde kumbara hediye edilecek.

 Tasarruf vurgusuyla 360 derece pazarlama iletişiminin yapıldığı kampanya ile enerji tasarrufu ve Bosch’un çevreye duyarlı yaklaşımının altı çizilecek.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account