Koleksiyon Mısır’da açılan yeni mağazası ile yurt dışında büyümeye devam ediyor...

Editör
02.10.2012

 

Koleksiyon 8 Eylül tarihinde Mısır’ın Kahire kentinde açılan yeni mağazasıyla yurt dışı mağazalar zincirine bir yenisini daha ekledi.

Mısır Büyükelçimiz Hüseyin Avni Botsalı ile birlikte Koleksiyon Genel Müdür Yardımcıları Doruk Malhan ve Koray Malhan’ın da bulunduğu görkemli açılışa Kahire’den ve Türkiye’den birçok davetli katıldı.

Koleksiyon’un bu yeni mağazasında da markanın yaklaşımını ve ürün kalitesini yansıtan yerli ve yabancı tasarımcılara ait  ürünler yer alıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip ev ve ofis mobilyalarının yanı sıra halılar, kilimler, cam ve porselen aksesuarlar gibi dekorasyonu tamamlayıcı unsurlar da bu yeni mağazada tasarım meraklıları ile buluşuyor.

Kahire’nin yeni gelişen modern iş ve yerleşim bölgesi olarak kabul edilen ‘New Cairo’ bölgesinde toplam bin üç yüz metrekare alana sahip 2 bölümden oluşan mağazanın içerisinde alışveriş tecrübesini tamamlayan bir de restoran bulunuyor.

Yoğun ilgi gören açılışta yaptığı sunumla davetlilere Koleksiyon markası, felsefesi ve yaratıcı süreçleri hakkında bilgi aktaran Koleksiyon Mobilya Genel Müdür Yardımcısı Koray Malhan açılışla ilgili olarak “Orta Doğu’da bugüne kadar birçok önemli projeye imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Kahire’de açtığımız bu yeni mağazamız ile bu bölgede daha da büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Koleksiyon bu açılışla birlikte Londra mağazasından sonra yurt dışı mağazalar zincirine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account