Hizmete Giren Kadıköy – Kartal metrosu ilgiyi daha da artırdı

Editör
28.09.2012

 

Tahincioğlu Gayrimenkul’un “Nidakule Göztepe” projesine ilgi Kadiköy – Kartal metrosunun hizmete açılmasıyla daha da arttı. İstanbul’un ana ulaşım arteri olan D 100 Karayolu Göztepe Kavşağı’nda yer alan Nidakule’ye ulaşım Kadıköy’den 12 dakikaya düştü. 

Tahincioğlu Gayrimenkul’un 120 milyon dolar yatırım değerindeki A plus ofis projesi Nidakule Göztepe, Anadolu Yakası’ndaki en prestijli ofis binası olarak merkezi konumu ve ulaşım kolaylığıyla ön plana çıkıyor.

Ağırlıklı olarak yabancı kurumsal şirketler tarafından tercih edilen Nidakule Göztepe’ye, gün geçtikçe artan ilginin önemli bir nedeni de yeni hizmete açılan Kadiköy – Kartal metrosu oldu. 

Nida Kule’ye ulaşım 12 dakika

Kadıköy-Kartal metro hattında Göztepe durağının girişinde bulunan Nidakule’ye Kadıköy’den ulaşım  12 dakika, Kartal’dan ise 20 dakikada mümkün oluyor.

Merkezi konumu dolayısıyla  ulaşımda kazanılan zaman şirket sahiplerinin yanı sıra ofis çalışanları açısından da Nidakule Göztepe’yi daha cazip hale getiriyor.  

Kadiköy-Kartal metro hattının yanı sıra Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolları, birkaç dakika mesafede bulunan metrobüs, denizyolu ve demiryolu hatları da projeye alternatif ulaşım imkanı sağlıyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account