Tasarımda Ahşap Ruhu

Editör
28.09.2012

 

Doğa ile uyumlu yaşam eğilimi, modern iç mekân tasarımlarında da orijinal ve otantik malzemeler için talep yaratıyor. Doğal görünümlü porselen karolar, sadece doğal malzemelerden yapılmış olmaları ile değil, aynı zamanda farklı birçok avantajları ile de tüketicilere ideal çözümler sunuyor. 

 Villeroy&Boch Nature Side serisi porselen karolar, estetik parke görünümü ve yıllarca kendi ışıltı ve güzelliğini korumanın dışında aynı zamanda temizlenmesi kolay yüzeyi ile de hem zemin, hem de duvar kaplamalarında tercih ediliyor. 

Villeroy & Boch tarafından yaratılan yeni Nature Side; kireç beji, kızıl kahve, gri ve kahverengi alternatifleri ile dikkat çekiyor. Nature Side serisi porselen karolar, temizlenme kolaylığının yanı sıra yıllarca parlaklıklarını yitirmiyor.

Dijital baskı tekniği sayesinde parke görünümünü porselene oldukça başarılı bir şekilde yansıtan seri, döşendiği mekanlara sıcak bir görünüm katarken porselen karonun tüm avantajlarını da bünyesinde barındırıyor.

Ahşap parke tasarımında ayırt edici bir etki yaratan bu seri, R9 kaymazlığına sahip 22,5x90cm ve 11.25x90cm olarak iki farklı boyut seçeneği ile de bu etkiyi destekliyor. Bunun dışında serinin şık özelliklerinden biri olan, yer ve duvar dekorasyonunda kullanılabilen mozaikler seriyi zenginleştirirken, serinin tüm renkleri için sunulan 7,5x90 cm ebadındaki süpürgelikler zeminlerdeki parke görünümünü destekliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account