Timur Gayrimenkul, ev içinde kullanılmayan alanları çıkararak 23 odalı ev konseptini geliştirdi. Ofisler 250 bin dolardan başlıyor

Editör
27.09.2012

 

Katlanabilir ev (foldhome) konseptini Türkiye'ye getiren Timur Gayrimenkul,şimdi de katlanabilir ofis konseptine start verdi. 23 odalı katlanabilir ofis adı verilen konseptte iş sahipleri 60 metrekareden oluşan ofis alanlarını kiralayacak.

Bu alanları isterlerse birleştirerek büyütebilecek. Toplantı odası, oditoryum, spor odası, mutfak alanı, video konsefrans odası gibi 23 aktivite odası da bu bölümlerden bağımsız olarak kiralanabilecek.

Projeyi ilk defa 4. Levent'te yapacakları NEF Offices 4. Levent'te uygulayacaklarıı söyleyen Timur Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, projedeki ofisleri kiralama yerine satmayı planladıklarını söyledi.

Timuri ofis fiyatlarının 250 bin ile 450 bin dolar arasında değiştiğini kaydederek ön satışlarda 230'a yakın ofise talep geldiğini ve satışını tamamladıklarını söyleyen Timur, projede toplam 313 ofis alanı bulunduğunu hatırlattı.

Toplam 41 bin 500 metrekare alanda hayata geçirilen projenin 14 kattan oluştuğunu söyleyen Timur, home ofis olarak da kullanılabilecek projedeki ofislerin 42 ile 142 metrekare arasında değiştiğini vurguladı. 

Toplantı ofisinde bilardo masası

Erden Timur, toplantı sırasında ofis konseptleri hakkında bilgi verdi. Timur'un bahsettiği mutlu ofis konseptinde piyano bas gitar, play station, bilardo, basketbol potası, kondüsyon aletleri ve pilates alanları toplantı odasınd yer alıyor.

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account