yüzde 30 peşinat geri kalan 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 1 peşinat 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı seçenekleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Editör
26.09.2012

 

Eskiyle yeninin mükemmel bir şekilde harmanlanarak hem kişiye, hem de ailenin tümüne özel kurgulanmış yaşam alanları sunan Florya Ekşinar Konakları, İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden Florya’da Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında yükselmeye devam ediyor.

Eroğlu Gayrimenkul’ün 190 milyon lira yatırım bedeliyle gerçekleştirdiği, TOKİ kaynak geliştirme uygulamaları kapsamında geliştirilen ilk projesi Florya Ekşinar Konakları; Florya’nın geleneksel mimarisi ile uyumlu doğal malzemeler kullanılarak hayata geçiriliyor. Her türlü konforun en ince detayına kadar düşünülerek planlandığı projede, samimi, sıcak, büyük bir yuva gibi hayat buluyor.

21 bin 337 metrekare arazi üzerinde, 57 bin 607 metrekare konut alanı ve 17 bin 273 metrekare ticari alan olmak üzere toplam 93 bin 796 metrekare inşaat alanına sahip Florya Ekşinar Konakları’nda 7 bin metrekare kullanılabilir yeşil alan bulunuyor. 

Hem kişiye, hem de ailenin tümüne özel kurgulanmış yaşam alanları ile 76–463 metrekare arasında, 1+1'den 7+2'ye kadar değişen 230 dairelik konutun yanı sıra Florya Ekşinar Konakları’nda, 73 adet home-ofis ve 5 mağaza da bulunuyor. 

24 ay vade farksız eşit taksit imkanı

Ekşinar Konakları, yüzde 30 peşinat geri kalan 24 ay vade farksız eşit taksit veya yüzde 1 peşinat 120 aya kadar yüzde 0.70 faiz oranı seçenekleri ile yeni sahiplerini bekliyor. 

Ulaşım her açıdan kolay!

Lokasyonu ile de fark yaratan Ekşinar Konakları, havalimanı, okullar, hastaneler başta olmak üzere kolay ulaşım sağlanan merkezi konumu ile de ayrıcalık sağlıyor. E-5 Karayolu ve metrobüs hattına yakınlığının yanı sıra, sahil yoluna yakınlığı deniz ulaşımını tercih edenler için fırsat sunuyor. 

Bir adet 235,40 metrekare büyüklüğünde kapalı havuzu, 7.50 metrekare büyüklüğünde kapalı çocuk havuzu bulunan projede bunlara ek olarak; çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahalarının yer aldığı sosyal tesislerden site sakinleri ücretsiz olarak faydalanabilecek. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account