ODE Bayileri Çorlu Üretim Tesislerini Gezdi

Editör
26.09.2012

 

Yerel bir güçten global bir marka olma yolunda hızla ilerleyen ODE  Genel Müdürlük Birimleri ve üretim tesisi yetkilileri 11 Eylül 2012 tarihinde düzenlenen bir geziyle bayilerini Çorlu’daki kampüsünde ağırladı.

Ziyaret süresince Türkiye’nin farklı bölgelerinden gelen 30 ODE bayisinin üretim süreçlerine dair soruları üretim tesisleri yetkilileri ve uzmanlar tarafından cevaplandırılırken bayiler üretim süreçlerini yerinde görme fırsatı da yakaladı.

 

 Ode Yalıtım, Çorlu’ da bulunan üretim tesislerinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen 30 bayisini ağırladı. Bayiler gezi süresince 120.000 m² açık, 35.000 m² kapalı alana kurulmuş olan 4 modern üretim tesisini (ODE R-Flex Üretim Tesisi, ODE Isıpan Üretim Tesisi , ODE Membran Üretim Tesisi ve ODE Starflex camyünü üretim tesisi) gezme fırsatına sahip oldular.

ODE Yalıtım  Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ali Türker, Pazarlama Direktörü Burak Çakır başta olmak üzere tüm ODE Yalıtım’ın yönetim kadrosunun ev sahipliği yaptığı gezide, üretim tesisleri yetkililerinden Camyünü İşletme Uzmanı Ersan Kobak, Üretim Direktörü Tayfun Balcı ve uzmanlar bayilerden gelen üretim sürecine dair soruları tek tek yanıtladı.

Bütün bir gün süren gezi sonunda bayiler, düzenlenen akşam yemeğinde ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı  Orhan Turan’la da bir araya geldiler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account