Deco Extra Kataloğu’nda Koçtaş mağazalarında satılan binlerce ürün, özellikleri, fiyat ve kullanım bilgisiyle birlikte tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Yazar:Editor
26.09.2012

 

Ev geliştirme perakendeciliği denince akla ilk gelen markalardan olan Koçtaş, dünyadaki son dekorasyon trendlerini tüketiciye yansıtmak ve mağazadaki mobilyadan aydınlatma ürünlerine, yatak odası ve genç odası takımlarından tekstil ürünlerine kadar pek çok yeni ürün gruplarını tüketiciye tanıtmak amacıyla Deco Extra Kataloğu çıkardı.

Koçtaş’ın mobilya grubu ürünleri çeşitlendi

Koçtaş Deco Extra Kataloğu’nda yer alan mobilya grubu ürünleri markanın bu alandaki ürünlerinin çeşitliliğini en güzel şekilde yansıtıyor. Bu sonbaharda özellikle mobilya grubunda yer alan ürünlerini çeşitlendirmeye çalışan Koçtaş, bilhassa yeni koltuk alternatifleriyle ve yatak odası takımları ile tüketiciye pek çok seçenek sunuyor.

Duvar kağıtlarında trendi yakalayın

Dekorasyonun vazgeçilmez unsuru duvar kağıtları, Koçtaş’ta satılan farklı desen, şekil ve renk alternatifleri ile evlerini yenilemek isteyenleri bekliyor.

Koçtaş’ta 24,90’dan başlayan fiyatlarla satılan duvar kağıtları, hem evinize yeni bir soluk katacak hem de duvarlarınız bakmaya doyamadığınız bir güzelliğe bürünecek. Yeni duvar kağıdı çeşitlerini görmek için Deco Extra kataloğunu incelemeniz yeterli.

Genç odası ve yatak odalarında geniş alternatifler

Genç odaları ve yatak odalarında pek çok renk ve model alternatifi Koçtaş mağazalarında sizleri bekliyor. Genç odanızı veya yatak odanızı değiştirmek istiyor, hem göz zevkinize hem de cebinize hitap edecek bir alternatif arıyorsanız, Koçtaş’ın ürün kataloğuna göz gezdirin. 

Koçtaş’ın mobilya grubundaki ürünleri kalite ve fiyat avantajıyla fark yaratırken fonksiyonel oluşuyla da evinizin ihtiyaçlarına tam anlamıyla hitap edecek. Koçtaş yatak odası ürün gruplarında yeni, çok farklı renk ve modelde hem yetişkinlerin hem de gençlerin zevkine hitap eden 499,00’TL den başlayan fiyatlarla mobilyalar bulunuyor.

Aydınlatma ürünleri hem şık hem de iddialı

Koçtaş Deco Extra Kataloğu’nda da geniş yer ayırdığı aydınlatma grubu ürünleri bu sezon yine çok iddialı. Koçtaş’ın aydınlatma ürünleri hem şık bir tasarıma sahip hem de evinizde enerji tasarruflu yapmanızı sağlıyor.

Evinizin her bir köşesi için aydınlatma alternatiflerini bir arada sunan Koçtaş, modern yansımalarla yalın tasarımları bir arada tüketicinin beğenisine sunuyor.

Küçük dokunuşlar büyük farklar yaratır

Koçtaş’ın kataloğunda markanın geniş dekorasyon gurubu ürünlerine de yer veriliyor. Koçtaş Deco Extra Kataloğu’nda ana ürün grupları dışında birbirinden güzel renk ve desende yastıklar ve minderler, yine çok çeşitli perde alternatifleri, masa örtüleri ve duvar panoları ile sizlere dekorasyon konusunda da fikir veriyor.

Koçtaş kataloğu cep telefonunda

Koçtaş ayrıca akıllı telefonlarda kullanılabilecek “QR” kod sistemi ile tüketiciler Koçtaş kataloğunu cep telefonlarına indirebiliyor ve ürünü satın alırken bu katalogdan rahatça faydalanabiliyorlar.

Türkiye’nin her köşesinden ulaşılabilir

Koçtaş’ın geniş ürün gamından faydalanmak isteyen tüketiciler, 19 ildeki 36 mağazanın yanı sıra telefon ve yenilenen web sitesi üzerinden de satın alım yapabiliyor.

“Siz seçin, biz getirelim” sloganı ile çalışan alternatif satış kanalları sayesinde seçtiğiniz ürünler Koçtaş garantisiyle evinize kadar teslim edilebiliyor. Ayrıca yapılacak alışverişlerde tüm ürünlerde peşin fiyatına 12 taksit imkanı da sunuluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account