5 yıl garantili Ferroli kombiler şimdi sırt çantasıyla geliyor…

Editör
26.09.2012

 

Havalar soğumaya başlarken, hem okul hem de kış hazırlıkları hızla ilerlerken ev bütçelerine bir katkı da Ferroli’den: 11 Eylül – 14 Ekim 2012 tarihleri arasında 5 yıl garantili Ferroli kombi alan herkese, öğrencilerden trekking tutkunlarına kadar herkesin kullanabileceği çok amaçlı bir sırt çantası hediye. 

 Tüketici ihtiyaçları doğrultusunda ürün gamını en son teknolojilere sahip ürünlerle sürekli yenileyen Ferroli, birbirinden yararlı kampanyalarını aralıksız sürdürüyor. Bisiklet kampanyasının ardından şimdi de Ferroli kombi alanlara orta boy sırt çantası hediye ediyor.

Üstelik şimdi Ferroli kombiler, World karta Peşin fiyatına 12 taksit ve 3 ay erteleme imkanıyla kampanyaya katılan satış noktalarında satışa sunuluyor. 

Her ihtiyaca özel çözümler sunan Ferroli’nin, İtalyan kalitesiyle tanışmanın tam zamanı…

Yüzde 17 ilave verim sunan yoğuşmalı kombi Econcept Tech, her iklime en uygun çözümü sunan Domitech, güneş enerjisiyle entegre çalışan Domiproject, 15 farklı emniyet sistemi ile donatılan Divatop Micro yüzde 12’ye varan ilave enerji tasarrufu sağlayan Domicondens, ve dış hava sensörü sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip Divatech modelleri kampanya kapsamında.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account