Seramiğin başkentinden İtalya’ya çıkarma!

Editör
25.09.2012

 

25-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek, Avrupa’nın en büyük mutfak, banyo ve seramik fuarı olan Cersaie Fuarı’na bu yıl, 176 bin metrekarelik alanda 400’ün üzerinde seramik firmasının ve 350’nin üzerinde banyo ürünleri üreticisi firmanın katılımı bekleniyor.

Kütahya Seramik’in fuardaki standında, büyük ebatlı duvar karoları, doğayı tüm gerçekliğiyle dijital baskı tekniği kullanarak seramiğe taşıyan ve dijital baskı teknolojisi ile Kütahya Seramik yaratıcılığını birleştiren Origitile Koleksiyonu’nun en son örnekleri, “seramiğin geleceği” olarak tanımlanan ve altıgen formların mükemmel uyumunu sergileyen Nexus serisi, dünyaca ünlü IF Product Design 2011 ve Red Dot Design Award Best Of The Best 2011 tasarım ödüllerinin sahibi Versatile ve cam dünyasının en son güzellikleri Brezza koleksiyonları sergilenecek.

Tasarımlarıyla seramiğe yeni boyutlar getiren, vizyonuyla sektörüne yurtiçi ve yurtdışında öncülük eden Kütahya Seramik, Cersaie Fuarı’nda, 26. Salon B22 numaralı stantta ziyaretçilerle buluşuyor.

Modern metalik çizgileriyle, metaliğe farklı bir yorum getiren 30x60 cm ve 60x60 cm ölçülerindeki Polin serisi, 50x100 Zigana, 30x75 cm Defne, Kilyos, Onix, Prestige serileri, 30x75 cm, 30x30 cm, 60x60 cm ebatlarına sahip Lara, 30x60 cm, 60x60 cm ölçüleri ile Imperial ve 60x60 cm Montana serileri Kütahya Seramik’in yenilikleri arasında yer alıyor.

Seramik sektöründe ilkleri başarmayı gelenek haline getiren ve sayısız yeniliğe imza atan Kütahya Seramik,  42,5x85 cm ölçüsündeki yeni seramik ebadı ile yine bir ilke daha imza atıyor. 42,5x85 cm Arena, Venüs ve Dolomite ürünleri ve Origitile Koleksiyonu’nun iddialı parçalarından Imperial, Pulpis, Kilyos serileri polisaj özelliği ile renkleri ve parlatma efektleri ile bu yılın dikkat çeken ürünleri arasında.

Üretim gücünü, teknolojisini, üretilen son trend ürünleri sergilemek, yeni trendler oluşturmak amacıyla fuara katılan Kütahya Seramik, global seramik piyasasını yakından takip ediyor ve gelecek yılın seramik modasını, trendlerini sergiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account