ZWCAD+ Yepyeni ve Güçlü Motoruyla Tasarımlarınızı Çok Daha İleriye Taşıyor.

Editör
25.09.2012

 

ZWCAD Türkiye Distribütörü Eti Bilgisayar, CAD konusunda ideal çözümünüz olan  ZWCAD+’ı, 20 Eylül 2012 tarihinde Divan İstanbul City Hotel’de düzenlediği lansman ile duyurdu.

Frank Cui (ZWSOFT Bölge Satış Müdürü), ZWSOFT’un ürün ve stratejileri ile ilgili sunumunda çok daha yaygın bir kullanıcı kitlesine erişebildiklerini ve sürekli  geliştirilen ürünleriyle  CAD segmentinin en önemli oyuncularından biri olmaya devam edeceklerini söyledi.

Hatice Cesur (Eti Bilgisayar Ürün Müdürü), ZWCAD+ sürümünün sektörel kullanımlarına değindikten sonra yeniliklerini anlattı. Daha iyi uyumluluk, daha sezgisel çalışma, şerit arayüz, daha iyi bellek iyileştirme teknolojisi, kod düzeyinde APİ uyumluluğu, ve diğer çok sayıda yeniliğin öne çıktığını vurgulayarak, özellikle performans konusunda çok büyük dosyaların bile ZWCAD+ ile problemsiz çalışabildiğini söyledi.     

Ahmet Yanıkoğlu (Eti Bilgisayar Genel Müdürü), ZWCAD’in Türkiye pazarındaki gelişimini ve bugün geldiği noktayı anlatarak, yazılımın tercih edilme nedenleri hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

22 senedir sektörde ilk akla gelen yazılım merkezi olarak hizmet verdiklerini, kurumsal çalışanların ve yaratıcı profesyonellerin üretkenliklerini artıran yazılımları katma değerli olarak Türkiye pazarına sunduklarını söyleyerek, kendileri ile çalışan çok sayıda iş ortağı ile son 3 senedir ZWCAD’in önemli bir atılım kaydettiğini belirtti. 

Daha sonra Engin Dize (Eti Bilgisayar Satış Müdürü), ZWCAD’in en önemli artılarından olan ve şirketlerin yazılım bütçelerini oldukça rahatlatan fiyatlama sistemlerini ve güncel iPAD kampanyasından bahsetti. Kampanya dahilinde abonelikle birlikte 4 lisans alan müşteriler ücretsiz iPAD2 16GB Wi-Fi kazanıyorlar.

Artık ZWCAD de abonelik de mevcut. İsteyen müşteriler her sene yaptıkları Upgrade ile güncel kalabildikleri gibi artık dilerlerse ileriye doğru 3 sürümü çok uygun bir fiyat ile şimdiden satın alabilecekler.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account