modern görünümü zarafetle birleştiren banyo tasarımı

Editör
25.09.2012

 

Banyonuza taze bir hava katmak istiyorsanız, GROHE'nin Cosmopolitan tasarım anlayışıyla ürettiği modern ve son derece fonksiyonel Eurolines bataryalarına bir göz atın.

Ürünün mütevazı ve kentli tasarımı, lavabolara, küvetlere ve duşlara estetik bir hava katıyor ve uyumlu tasarım sayesinde her zaman ahenkli bir görünüm ortaya çıkıyor.

Armatür ve duş sistemleri sadece göz zevkine hitap etmekle kalmıyor aynı zamanda kullanıcıların teknik fonksiyonellik konusundaki son derece yüksek taleplerini de karşılıyor. Zengin ürün gamı, mükemmel sonuçların yanı sıra tam anlamıyla isteğe uyarlanmış banyoların yaratılmasını sağlıyor.

 Üstün ve yenilikçi tasarım

 Düz çizgiler ve geometrik şekiller, GROHE Cosmopolitan tasarım anlayışının ana unsurları. Bu bataryalar, en son trendleri takip etmek yerine tasarım anlamında şık bir geleceğe işaret ediyor ve sonuçta, bugün olduğu gibi gelecekte de hayranlık uyandıracak bir banyo ortaya çıkıyor.  Kentli tasarım, en son teknolojik yenilikler ve son derece uygun bir fiyat-performans oranı, bu yüksek kaliteli armatür ve duş sistemlerini sadece son kullanıcılar ve sıhhi tesisatçılar için değil, aynı zamanda mimar ve planlamacılar için de cazip kılıyor.

 Dört seri, tek misyon

Benzersiz şekilde tasarlanan dört ürün serisiyle (Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle Cosmopolitan, Eurodisc Cosmopolitan ve Eurocube) banyolardan en iyi şekilde yararlanmak mümkün. Ürün serilerinin her biri, kendi özgün tarzını ve kendi tasarım özelliklerini taşıyor.

 Eurosmart Cosmopolitan,yeni formları ve sadeleştirilmiş tasarımıyla, modern minimalist anlayışı temsil ediyor. Batarya gövdesi ile kavisli zarif kumanda kolu arasındaki, canlı ve hemen göz çarpan bir tasarım öğesi olan konik geçiş aynı zamanda tüm ürün çeşitlerinde bulunan bir özellik.

 Mütevazı tasarım ve sadece en temel ihtiyaçları karşılamaya odaklanma; işte Eurostyle Cosmopolitan. İnce çıkış ucuyla armatür gövdesi arasındaki akıcı geçiş ve anahtar deliği şeklinde tasarlanan kumanda kolu, bu yüksek kaliteli ürün serisinin ayırıcı özelliklerini oluşturuyor.

 Boyutları ve zarafetiyle hemen göze çarpan Eurodisc Cosmopolitan, şaşırtıcı şekilde şık detaylar sunuyor. Öne eğimli gövdesi ve eşkenar dörtgen şeklindeki estetik kumanda kolu sizi etkileşime davet ediyor.

 Kavislerden ve silindirik öğelerden arındırılmış olan Eurocube, cesur kenarları ve düz yüzeyleriyle usta işçilik ürünü olduğu izlenimini veriyor. Serideki tüm ürünler, bu hemen göze çarpan ürün serisinin keskin profilini vurgulayan dikdörtgen pencereli zarif bir kumanda koluyla birlikte geliyor.

 Teknoloji ve çeşitliliğin öne çıktığı bir dünya

Teknoloji bakımından, ürün serilerinin dördü de azami kullanım kolaylığı ve en yüksek kaliteyi bir arada sunuyor. GROHE SilkMove® teknolojisi,kumanda kolunun uzun vadede zahmetsizce kullanılabilmesini sağlarken, GROHE StarLight® ise krom yüzeye uzun ömürlü parlaklık veriyor.

Farklı model ve çeşitlerin sayısı, ürün serisinin bir diğer özelliği. Maksimum esneklik ve çeşitlilik için her zevke ve odaya uygun seçenekler bulunuyor. Çeşitli çıkış ucu yükseklikleri, duvardan çıkış uçları ya da üç delikli kombinasyonlar, duş jeli ve şampuan saklanması için entegre GROHE EasyReach™ tepsisi ve su tasarrufu sağlayan GROHE EcoJoy® çözümleri, banyolarda bulunması istenen her özelliği sunuyor. Ürünlerin; armatür ve bataryaların sürdürülebilirliğinin teyidi için kullanılan Avrupa WELL (Su Tasarrufu Etiketi) ürün sınıflandırma sistemine uygun olması da sunulan diğer bir avantaj.

Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle Cosmopolitan ve Eurodisc Cosmopolitan, sistemde en yüksek seviyede sertifikalandırılmış durumda ve Eurocube serisinin sonbaharda WELL sınıflandırması alması bekleniyor.

 Birbirleriyle uyumlu duş sistemleri

 Uyumlu bir duş sistemi; gerçek anlamda yüksek kaliteli ve ahenkli bir banyo ortamı yaratılabilmesi için vazgeçilmezdir. GROHE, ultramodern tasarımı son derece uygun fiyata sunan Eurocube ve Eurodisc Cosmopolitan duş sistemlerini ürün gamına dahil ederek yüksek kalitesinin herkese ulaştırmayı hedefliyor.

Eurocube duş sistemi, 400 mm uzunluğunda bir duş kolu bulunan dikdörtgen bir Euphoria Cube tepe duşundan, uyumlu bir Euphoria Cube el duşundan ve banyoda bulunan diğer Eurocube armatürleriyle mükemmel uyum sağlayan bir Eurocube duş bataryasından oluşuyor. Tamamen dikdörtgen olan bu tasarımlar birbirlerine mükemmel uyum sağlıyor.

 Eurodisc Cosmopolitan duş sisteminin 450 mm uzunluğundaki döner duş kolu ise, 180 mm çapında bir Euphoria Cosmopolitan tepe duşu ile donatıldı. Sistem, modern Euphoria Mono el duşu ile mükemmel uyum sağlıyor. Eurodisc Cosmopolitan duş bataryası  diğer banyo armatürlerine hakim olan tarzla da kusursuz bir uyum sağlıyor.

 GROHE DreamSpray® teknolojisi ile donatılan yüksek kaliteli duş sistemleri tüm su çıkış noktalarından eşit miktarda su akışı sağlayarak mükemmel bir duş deneyimi yaşatıyor.

Bir döner bağlantı noktası yardımıyla tepe duşlarının mükemmel olarak ayarlanması sağlanıyor. GROHE EcoJoy®teknolojisi sayesinde, tepe duşları dakikada sadece 9,4 litre su harcamasına rağmen konfor ve eğlenceden ödün verilmiyor. El duşları, sürgülü bir aparat yardımıyla arzu edilen yüksekliğe ayarlanabiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account