Polisan’ın ‘ilkleri ve yenilikleri’ Paintistanbul’da görücüye çıktı…

Editör
24.09.2012

 

Boyada Avrupa’nın en büyük 3. üreticisi olmayı hedefleyen Türkiye’nin gerçekleştirdiği en önemli organizasyon olan “2. Paintistanbul Fuarı”, CNR Expo Center’da gerçekleştirildi.

Boya Sanayicileri Derneği BOSAD’ın Polisan ana sponsorluğunda, sektörel kurum ve kuruluşların katılımlarıyla gerçekleşen fuara dünyanın dört bir yanından 400’ü aşkın firma ve 1.100’ü yabancı olmak üzere 11 binden fazla ziyaretçi katıldı.

 Dekorasyon trendlerinin ve boya sektöründeki gelişmelerin yakından takip edilebildiği fuarda, Polisan kokusuz boyalardan sonra Türkiye’de bir ilk olan Boya Parfümü’nün lansmanını gerçekleştirdi. 

Hem boya sırasında hem boyama sonrasında etkisini haftalarca sürdüren ve 2 farklı kokusuyla tüketicilerin beğenisine sunulan bu ürün Polisan’ın ilkleri arasındaki yerini aldı.

Fuarda ayrıca, 2008 yılından beri sürdürülen özgün dekorasyon ve  “sıradan olana karşı sıradışı çözümler” vaad edilen “Home Cosmetics-Evinizin Kozmetiği” iletişiminin bir uzantısı olarak; çeşitli efekt içeren boyalar, duvarları süsleyen motifler, özel desenli boyanabilir kağıtların yanı sıra, iç cephelerde maksimum hijyen sağlayan, dış cephelerde makro dokusuyla canlılığını uzun yıllar koruyan boyalar da tüketicilerin beğenisine sunuldu.

 Sadece Türkiye’de değil dünyada yalıtım ve sigortacılık sektörünün bir ilki olup Polisan tarafından yalıtım sektörüne kazandırılan “Isı yalıtımında kasko” hizmeti de, gündeminde “bina yalıtımı” olan tüm ziyaretçilerin uğrak yeri olurken, teknolojik alt yapısı ve güçlü Ar-Ge departmanıyla deniz, mobilya ve sanayi boyalarında da iddiasını ortaya koyan Polisan, bu ürün gamını da bu fuarda tüketicisiyle buluşturdu.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account