Anadolu yakasının önemli iş merkezlerinden biri olmaya aday Pendik’te inşa edilen Varyap Plaza Pendik anahtar teslimine hazırlanıyor.

Editör
20.09.2012

 

İstanbul’un hızlı gelişen bölgelerinden olan ve Anadolu yakasının yeni cazibe merkezi haline gelen Pendik’teki Varyap Plaza Pendik’te inşaat hızla devam ediyor. 2013 yılı içinde anahtar teslimin yapılacağı projenin kaba inşaatı tamamlandı, plaza içinde ince işler devam ediyor.

Varyap Plaza Pendik’te şu anda duvar, fayans, boya, kaplama, elektrik, kapı gibi ince işler yapılıyor. İç dizayn konsept çalışmalarının devam ettiği Varyap Plaza’ da giydirme cephe çalışmaları da başlamak üzere.

Sigorta acentelerinden ilaç firmalarına, müşavirlerden avukatlara farklı ofis seçeneği

Varyap Plaza Pendik’te 55 m²’den 325 m²’ye kadar farklı büyüklüklerde 278 adet ofis ve ticari alan bulunuyor. Anadolu Yakası’nın ilk A tipi yatay ofis projesi Varyap Plaza Pendik; Sabiha Gökçen Havalimanı, Gebze Organize Sanayi Sitesi, Tuzla Tersanesi ve Pendik Marina’ya çok kısa mesafede ve E-5 karayolu üzerinde direkt giriş çıkışı ile ofisler için ideal bir adres seçeneği oluyor.

Özellikle yapı ve gıda marketleri, ilaç firmaları, sigorta acenteleri, kargo şirketleri, mali müşavirler, gümrük müşavirleri, avukatlar, doktorlar ve bölgedeki KOBİ’ler; kullanım veya yatırım için Varyap Plaza Pendik’i tercih ediyor.

Toplam 43.000 m² kapalı alana sahip ve 9 kattan oluşan Varyap Plaza, ikinci katından itibaren, panoramik Marmara Denizi ve Adalar manzarası ile sahiplerine eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor.

İçinde yer alan kafe, restoran, eczane, kuru temizleme, fotokopi merkezi, toplantı salonları, kuaför, yapı ve gıda marketi gibi farklı fonksiyonlarla modern yaşamın tüm gereksinimlerine kolay erişim sağlamayı hedefliyor.

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account