Çilek kaptan köşkünü genç odalarına taşıyor

Editör
20.09.2012

 

Türkiye’nin uluslararası markası Çilek, birbirinden özel tasarımlarıyla çocuk ve gençlerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Denizcilik dünyasından ilham alarak Captain koleksiyonunu hazırlayan Çilek tasarımcıları, kendilerini odalarında farklı hissetmek isteyen gençlere çok özel seçenekler sunuyor.

Ahşap renginin sıcaklığıyla, tekstil ve aksesuarlardaki deniz mavisinin ferahlığını yat konseptinde buluşturan Çilek, denizcilik dünyasının en önemli mekânı olan kaptan köşkünü, gençlerin özel alanlarına taşıyor.

 

Klasik ve modern bir arada
Çilek Odası’nın Captain tasarımında hakim olan klasik çizgi, hiçbir dönem modası geçmeyecek tarzı ve denizci kimliği ile özel mobilyalar arasında yerini alıyor.

Her bir modülün tasarımına gösterilen özen, yüksek teknoloji ve güvenlik standartlarında üretilen kalite anlayışı ile harmanlanıyor. Pirinç kulplar, aplike denizcilik simgeleri ve özel aksesuarlarla kimlik bulan Captain koleksiyonunun keyfini çıkarmak, açık denizleri hissetmek isteyen gençlere kalıyor. 


Captain koleksiyonunda neler var? 

Captain koleksiyonunda; iki ve üç kapılı olmak üzere “large-medium dolaplar”, klasik tarzda geniş raflarıyla “kitaplık”, ders çalışmak ve rahatça kitap okuyabilmek için şık tasarımlı “çalışma masası ve ünitesi”, yatak ucundaki çapa simgesiyle bir yaşam tarzını yansıtan “single karyola”, sürpriz misafirler için ikinci bir yatağa dönüşebilen “single alt karyola”, sade ve fonksiyonel “çamaşırlık”, başucunda kullanmak için oldukça ideal “komodin” bulunuyor.

Odanın tamamının yat konseptiyle donatıldığı koleksiyonda, ayrıca, dar alanlar için kullanışlı çözüm sunan “ranza”, aynı zamanda sandık işlevi gören ekose desenli “puf”,  geniş bir saklama alanı sunan konsepte uyumlu “baza” kırmızı ve lacivertin ahşap rengiyle uyumu düşünülerek tasarlanan “yatak örtüsü”, arma nakışlı ve renkleriyle güneşlik-tül perde”, gerçek bir dümen ve harita desenli “masa aydınlatması” gibi çok özel tasarımlar sunuluyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account