Profilo İle Okul Süresi Boyunca Çamaşır Kurutma Derdine Son

Editör
19.09.2012

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, gelişmiş teknolojisi sayesinde hem zamandan kazandıran hem de çamaşırların ömrünü uzatan kurutma makineleri ile özellikle çocuklarıyla birlikte yoğun bir okul dönemine hazırlanan velileri sevindiriyor. Okulların açılması ile birlikte sıkça yıkanan önlük, forma, eşofman ve gömleklerle karşıya karşıya kalan anneler başta olmak üzere aileler aradıkları kolaylığı Profilo çamaşır kurutma makinelerinde buluyor.

 Çamaşır yorgunluğuna ve kurumadığı için istemediğiniz kıyafeti giymeye son!

Profilo kurutma makineleri, çamaşırları yıkadıktan sonra balkona ya da çek-as’lara taşımak, asmak ve toplamak derdine son vererek, hem çocuklar hem de aileleri için son derece yorucu bir dönem olan okul boyunca çamaşır yorgunluğunu üzerinizden alıyor.

Ayrıca, 8 kg kapasiteli KM8431 CTR modelinde bulunan Ekspres 40’ programı sayesinde Profilo çamaşır makineleriyle 15 dakikada yıkayabileceğiniz çamaşırları sadece 40 dakikada giymeye hazır hale getirmeniz mümkün. Bu özellik son anda bile farketseniz çocuğunuzu zahmetsizce ve pırıl pırıl okula hazırlamanıza imkan tanıyor!

 Eviniz her zaman düzenli, keyfiniz hep yerinde

Profilo kurutma makineleri sayesinde aileler, kurutacağım diye çocukların okul eşyalarını, kalorifer peteği, sandalye ya da kapı üzeri gibi yerlere asmak zorunda kalmıyor, evler her zaman düzenli görünüyor, nemlenmiyor ve rutubetlenmiyor.

Ayrıca çamaşırlar açık havada kurutulduğundaki gibi sürekli hava durumunu takip edip, “yağmur yağar mı?”, “çamaşırlar ıslanır mı?” diye dertlenmeye de gerek kalmıyor. KM7410 CTR modelinin sahip olduğu program akışını gösteren dijital gösterge ve KM8431 CTR modelinde bulunan LCD gösterge, kurutma esnasında kalan zamanı gösterirken, evden çıkma gerekliliği gibi acil durumlarda zaman erteleme imkanı da sunuyor.

 Çamaşırlar yıpranmıyor, az enerji harcanıyor, alerjiler son buluyor

Profilo kurutma makineleri, özel dokulu tambur sistemi ve çamaşırları koruyan büyük özel çelik kazan ve palet tasarımı ile kurutma esnasında oluşan yıpranmayı engellediği gibi çamaşırların en mükemmel şekilde kurutulması ve deforme olmamalarını da sağlıyor.

Her iki modelde de bulunan nem kontrollü akıllı kurutma sistemiyle program bittikten sonra sensörler çamaşırlardaki nemi kontrol ediyor ve nem algıladığında kurutmaya devam ediyor. Böylece çamaşırlar en hassas şekilde ve sadece gerektiği kadar kurutularak hem çamaşırların yıpranmasını engelleniyor hem de gerektiğinden çok enerji harcanmamış oluyor.

Ayrıca, evin içindeki çamaşır kokusundan ve nemden rahatsız olan özellikle hassas ciltliler, alerjik bünyeliler ve yaşlılar artık rahat birer nefes alıyor. Çünkü evler çamaşır yüzünden rutubetlenmiyor.

 Okul eşyalarını ütülemek artık eskisinden çok daha kolay

Profilo kurutma makinelerinde bulunan “Kırışık Azaltma Fonksiyonu”, program sona erdikten sonra 120 dakika çamaşırları kırıştırmadan muhafaza etme özelliğine sahip.

Bu sayede çamaşırlar çok daha az kırışıyor, ev ekonomisine daha çok katkı sağlanıyor ve ütü için ayrılan vakit de enerji de çocuklarla birlikte geçirilecek keyifli zamanlara kalıyor. Üstelik balkonda değil kurutma makinesinde kurutulan çamaşırlar çok daha yumuşak oluyor.

 Çok sessiz çalışıyor, ders çalışan çocukları da komşuları da rahatsız etmiyor

Profilo kurutma makineleri, yapımında kullanılan yalıtım malzemeleri sayesinde çok sessiz çalışıyor. Çok düşük olan ses düzeyi sayesinde geceleri de çok rahat çalıştırılabiliyor.

Böylece okul döneminde sürekli ders çalışan çocukları, evde uyuyan bebek ve yaşlıları ya da komşuları rahatsız etme kaygısı olmadan günün her saati çamaşırlar kurutulabiliyor.

 “Kule” montaj ile yerden de tasarruf ediliyor

Profilo, “kurutma makinesi için evimde yer yok” diyenlere, kurutma makinesini, banyoda çamaşır makinesinin üstüne “kule” şeklinde monte etmeyi öneriyor.

Bu sayede kurutma makinesi için evde ayrıca bir alan yaratmaya gerek kalmıyor. Üstelik Profilo, bu sistemin montajı için gerekli olan çubuğu ücretsiz olarak sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account