GROHE Power&Soul™ ile Maksimum Canlılık, Kusursuz Rahatlama

Editör
19.09.2012

 

Akış biçimini seçin, tuşa basın ve duşun keyfini çıkarın. Size özel mükemmel duş deneyimini yaşamak işte bu kadar kolay. Canlandırıcı bir masaj deneyimine ne dersiniz?

Tek bir tuşla keyfinize keyif katın. Veya okşayan yağmur akışını mı tercih edersiniz? Bir tuşla yumuşak yaz yağmurunun tadını çıkarın. Yenilikçi GROHE Power&Soul™ duşları, maksimum canlılıktan kusursuz rahatlamaya kadar her şeyi parmağınızın ucuna getiriyor.

 Tek bir tuşla keyfinize keyif katın.

"Tek tuşla duş" fark yaratır. GROHE AquaDirect™ akış seçici özelliği, göz alıcı tasarımla ileri mühendisliği bir araya getirir. Duş başlığı üzerinde bulunan dört tuş, dört tekli ve benzersiz yedi karışık akış biçimini doğrudan seçmenizi sağlar. Bu özellik, size özel duş deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor.

 Günün hangi anı olursa olsun, ruh haliniz ne olursa olsun, kusursuz akış özellikleri yalnızca sizin değil aile bireylerinizin de elinin altında olacak. Aktif olarak genişleyen ve daralan dairesel masaj akışlı yeni GROHE Bokoma Akışı, hakiki GROHE zindeliği sunar Yumuşak Yağmur akışı, GROHE Rain O2 akışı ve güçlü Jet akışı ile seri tamamlanmaktadır. Akış biçimlerini diğerleri ile karıştırarak çeşitlilik kazandırdık. Ruh halinize en uygun olanını seçin.

 Sınırsız olasılık

Modern veya çağdaş? Tepe duşu veya el duşu? Kompakt veya tam boyutlu? Çeşitlilikten veya bireysellikten ödün vermenize gerek yok. 115, 130 veya 160 milimetre çapında el duşlarından, duvara monte duş ve duş barlarına, geniş tepe duşlarından çok çeşitli özellikler sunan eksiksiz duş sistemlerine kadar seride kişisel tercihlerinize ve banyo yerleşim planınıza en uygun GROHE Power&Soul™'u bulabilirsiniz.

 GROHE farkı

GROHE Power&Soul™ duşları kalite, tasarım, teknoloji ve sürdürülebilirlik açısından bildiğiniz GROHE ürünlerinin tüm avantajlarını taşımaktadır. Üstün kaliteli malzemeden üretilen bu duşlar uzun yıllar dayanır ve GROHE StarLight® teknolojisi sayesinde ise ilk günkü göz alıcılığını korur.

GROHE Tasarım Stüdyosu'nun zaferlerle dolu geçmişini soluyan seri şimdiden 2012 IF ürün tasarım ve 2012 red dot tasarım ödüllerini kucakladı. Üstün duş teknolojisini hemen deneyin.

Kusursuz akış biçimlerinin keyfini sürmek için AquaDirect™akış seçicisi üzerinde bulunan tuşlara basmanız yeterli. Ayrıca bu keyifli duş deneyimini israfa yol açmadan yaşamanız için su gibi çok değerli bir doğal kaynağın sorumlu kullanımını sağlayan GROHE EcoJoy® teknolojisi de emrinizde.

 Maksimum Canlılık, Kusursuz Rahatlama

GROHE Power&Soul™ - Muhtemelen Dünyadaki En İyi Duş.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account