Profilo bulaşık makinesi ile mutfaklarda ekstra hijyen zamanı!

Editör
19.09.2012

 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri yeni nesil bulaşık makineleri ile mutfaklara derinlemesine temizlik, ekstra hijyen getiriyor. Yeni Profilo BM6840MG ve BM5380MA HijyenPlus özellikli bulaşık makineleri, bakterileri yüzde 99,9 oranında yok ederek hijyen sağlıyor ve bu konuda hassas anneleri sevindiriyor.

Çok kirli, yağlı tencere ve tavalar için yoğun yıkama programı PowerWash özelliği bulunan yeni bulaşık makineleri, sağladıkları yüksek enerji tasarrufu ile de fark yaratıyorlar.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, bulaşıklarda ekstra hijyen sağlayan yeni HijyenPlus özellikli BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makinelerini tüketicilerin beğenisine sundu. Yeni Profilo bulaşık makineleri, bulaşıklarda temizliğin ötesinde hijyen sağlama özelliği ile hijyen konusunda hassas tüketicilerin beklentilerini karşılıyor.

Profilo BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makinelerinde bulunan HijyenPlus fonksiyonu ile son durulama suyunun ısısı ve kurutma süresi artırılarak ekstra hijyen sağlanıyor.

Yıkama sırasında da bulaşıklar daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutularak bakteriler yok ediliyor. HijyenPlus fonksiyonu özellikle hijyene önem veren çocuklu aileler için ideal bir çözüm sunuyor.

Kalabalık aileler, çok kirli bulaşıklar Profilo’nun işi...

Profilo BM6840MG ve BM5380MA bulaşık makineleri HijyenPlus fonksiyonunun yanı sıra, yüksek konfor ve verim sunan özellikleri ile de dikkat çekiyor. Makinelerde bulunan PowerWash fonksiyonu, alt sepette su basıncını artırarak kirli tencere ve tavalar için bir yoğun yıkama alanı oluşturuyor, böylece çok kirli, yağlı tencere ve tavalar bardaklarla birlikte kolaylıkla yıkanabiliyor ve tertemiz oluyor.

Makinelerde bulunan 3. çekmece sayesinde çatal – bıçak haznesi kullanılmıyor, böylelikle makinede 14 kişilik bulaşık için yer açılıyor (BM5380MA 12 kişiliktir).

Çatal bıçaklar tek tek 3. çekmeceye yerleştirilebiliyor, kahve fincanları ya da servis takımları buraya konulabiliyor. 14 kişilik bulaşığı tek seferde, kolaylıkla yıkayabilen makineler, kalabalık aileler için de önemli bir kolaylık sağlıyor. 

Hem enerji tasarruflu, hem dayanıklı

Profilo BM6480MG bulaşık makinesi A++, BM5380MA bulaşık makinesi A+ enerji sınıfı ile yüksek enerji tasarrufu sunuyor. Ayrıca düşük su tüketimi değerleri ve yarım yük sensörü gibi tasarruf sağlayan özellikleri ile dikkat çeken makineler 10 yıllık paslanma garantisi ile sunuluyor ve ömürlük bir kullanım vaat ediyor.

Kirlilik yük sensörü, akıllı dozaj sistemi, başlama zamanı erteleme özelliği, LED’li program takip göstergesi makinenin sunduğu verim ve konforu artıran özellikleri arasında yer alıyor.

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account