Kale Çelik Kapı’dan sektörde bir ilk: “Acil Çözüm Kapısı”

Yazar:Editor
19.09.2012

 

Öncü uygulamalarıyla sektörünün lider markası olan Kale Çelik Kapı, sektörde bir ilki daha müşterilerinin hizmetine sunuyor.  Kale’nin güvenlik teknolojisinde sahip olduğu 60 yıllık birikimle, müşteri talepleri doğrultusunda tasarladığı Acil Çözüm Kapısı”, hırsız tarafından kapısı zarar görmüş olup kapılarını değiştirmek isteyenler için hızlı, pratik ve güvenli bir çözüm sunuyor.  

“Acil Çözüm Kapısı”, zarar gören kapının yerine sipariş edilen yeni kapı hazır olana kadar, Kale Çelik Kapı’nın üst düzey kalite standartlarında geçici bir güvenlik çözümü getiriyor.  

Standart kapı üretme süresini beklemeye gerek olmadan, birkaç saat içinde takılabilecek olan “Acil Çözüm Kapısı”, Kale Çelik Kapı Bayileri ve Kale Güvenlik Merkezlerini arayarak sipariş edilebiliyor.  

Kale Çelik Kapı’dan hırsızlık mağduru olanlar için kişiye özel pratik uygulamalar 

Bir terzi gibi, özel ölçüde kapı üreten Kale Çelik Kapı’nın tasarımıAcil Çözüm Kapısı”, uluslararası güvenlik standartlarından ödün vermeden kullanım kolaylığı sunuyor. 

Çift yönlü kancalı kilit sistemiyle hem sağdan hem de soldan kilitleme imkanı tanıyan “Acil Çözüm Kapısı”, eninden ve boyundan ayarlanabilir ölçüleri sayesinde kapıya göre geçici olarak takılabiliyor.  

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Kale Kilit ve Kale Çelik Eşya Genel Müdürü Nadir Erze, “Yüksek kalite hedefiyle,  AR-GE çalışmalarımızı, müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda sürdürerek yeni ürün teknolojileri geliştiriyoruz.  Kale Çelik Kapı’nın güvenlik, dayanıklılık ve mükemmel servis garantisini bir arada sunduğumuz Acil Çözüm Kapısı”nı müşterilerimizin kullanımına sunmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. 

Bu uygulamayla, hırsızlık gibi üzücü bir durumla karşılaşan ve yeni kapı sipariş veren müşterilerimize bekletmeden hizmet verebileceğiz.  Böylelikle müşterilerimiz kapı siparişi verdikleri dönemde de Kale Çelik Kapı güvencesine ve konforuna sahip olacaklar” dedi.   

KAYNAK :İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account