SİF İş Makinaları “İş Makinaları Birim Direktörlüğü” görevine Cihan Ünlü atandı

Editör
18.09.2012

 

Pazar taleplerindeki değişiklikleri en iyi şekilde karşılamak amacıyla ürün hattını her geçen gün genişleten STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden SİF İş Makinaları’nın İş Makinaları Birim Direktörlüğü görevine 27 Ağustos 2012 tarihi itibariyle Cihan Ünlü atandı. Ünlü, yeni göreviyle birlikte iş makinaları alanında satış ekiplerinden sorumlu olacak ve SİF İş Makinaları Genel Müdürü Cüneyt Divriş’e raporlama yapacak.

 

Satış ve Satış Sonrası Hizmetler’den sorumlu birimlerinde yeni bir yapılanmaya giden SİF İş Makinaları, tarım ve iş makinaları birimlerini farklı direktörlüklerle ele alarak, tarım makinalarında atılıma hazırlanırken, iş makinalarında da daha konsantre hizmet vermeyi amaçlıyor.

Profesyonel iş hayatına ilk 1996 yılında Phoenix Contact’ta Satış Mühendisi olarak başlayan Ünlü, daha sonra Borusan Güç Sistemleri’nde Servis ve Uygulama Mühendisi olarak çalıştı. 14 yıl boyunca Komatsu markasının Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Kuzey Irak Distribütörlüğünü yürütmekte olan Temsa Global firmasında çeşitli kademelerde görev alan Ünlü, en son olarak şirketin Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

1995 yılında lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünde tamamlayan Cihan Ünlü, 2006 yılında Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA programından mezun oldu. 1972 doğumlu, evli ve 1 çocuk babası olan Ünlü, iyi derecede İngilizce biliyor.

 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account