Metar Grup tarafından Bağcılar'da inşa edilen Çınar Olimpia Park 2'de son daireler satışa sunuldu.

Yazar:Editor
17.09.2012

 

Metar Grup'un 2007 yılında inşasına başladığı Çınar Olimpia Park'ın yoğun talep görmesi üzerine, projenin hemen karşında inşa ettiği Çınar Olimpia Park 2'de de sadece 53 daire kaldı. 137 metrekare büyüklüğünde 3+1 tipindeki son daireler cazip ödeme fırsatlarıyla alıcı buluyor.

Hemen teslim olarak satışların devam ettiği projede "40 bin TL Peşin Hemen Taşın" kampanyası başlatıldı. Tamamının 3+1 dairelerden oluştuğu son 53 konutun başlangıç fiyatı 295 bin TL.

19 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Çınar Olimpia Park projesinde 312 konut yer alıyor. 11 katlı, 9 blokta 196 konuttan oluşan Çınar Olimpia Park 2 ise 12 bin metrekare arsa üzerinde bulunuyor ve bölgenin en özel projesi olarak konumlanıyor.

Yaşamın devam ettiği Çınar Olimpia Park ve son daire satışlarının yapıldığı Çınar Olimpia Park 2'de; açık ve kapalı olimpik yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tenis, voleybol ve basketbol sahaları, fitness ve sauna yer alıyor.

Ayrıca projede kontrollü site girişinden kesintisiz güvenlik hizmetine, kat erişimli otoparklara, entegre kamera sistemine kadar birçok detay mevcut durumda.

Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi'nin yanında inşa edilen Çınar Olimpia Park, bölgenin merkezi konumunda yer alıyor. Ulaşım açısından da birçok merkezi noktaya avantajlı konumda yer alan proje; Atatürk Havalimanı'na 8, Tekstil Kent'e 3, İSTOÇ'a 3, Mahmutbey Gişeleri'ne 4, Bahçelievler'e 6, Bakırköy'e 7, Topkapı'ya 8, Yenikapı'ya 9 ve Eminönü'ne 11 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account