Vizyoline, Buildist\'te Yeni Nesil Ürünler ile Beğeni Topladı

Editör
21.10.2010

Vizyoline, İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo'da gercekleşen; BUILdIST Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. Tasarım, mimarlık, inovasyon ve teknolojinin yeni buluşma noktasi olarak görülen Buildist Fuarı’nda Vizyoline standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Çizgi üstü çözümler prensibiyle, çalıştığı alanlarda beklentilerin ötesine geçmeyi hedefleyen Vizyoline mühendislik, ev ve bina otomasyon sistemlerinin yanı sıra; güvenlik ve intercom, görüntü ve ses sitemleri, dekoratif aydınlatma, anahtar ve priz grupları konularında başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Ev ve bina otomasyon sistemleri konusunda Alman Berker markasının çözüm ortağı olan Vizyoline, standında Berker ürünlerinin yanı sıra Türkiye temsilcisi olduğu İtalyan Eelectron marka ürünlere de yer verdi. Eelectron’un otel sistemleri konusunda EIB altyapısa uygun mini touch panelleri vizyoline standında beğenileri toplayan ürünler arasındaydı.

Vizyoline’nın Türkiye temsilcisi olduğu, akıllı bina sistemleri ile entegre olabilen, Alman WHD çok bölgeli müzik sistemlerine ilişkin, renk değiştirebilen RGB LED cam hoparlörleri büyük ilgiyle karşılandı. WHD’nin Vizyoline standında görücüye çıkan bir yeniliği de I-phone ve I-pad kullanımında getirdiği avantajlar oldu.

WHD mini duvar hoparlörü sayesinde odanızda hem I-phonunuzu şarj edebilir, hem de müzik dinleyebilirsiniz. Aynı şekilde WHD’nin özel bir duvar aparatı ile I-pad’i taşınabilen özelliğinin yanı sıra duvarda touch panel olarak da kullanabilirsiniz. Anahtar priz konusunda estetiği ve kalitesiyle hak ettiği yere ulaşan Viko, thea ve artline serisi ürünler, vizyoline standına ışıltı kattı.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account