Seramiksan Granito Süper Siyah

Editör
14.09.2012

 

Seramik sektörünün öncü markalarından Seramiksan, hayatı güzelleştirmek için evlere estetik ve çağdaş dekorasyon çözümleri sunmayı sürdürüyor. Seramiksan’ın nano teknoloji ile üretilen granit karosu Nanotech Granito Süper Siyah, yaşam alanlarına siyahın asaleti ile elit bir şıklık katıyor.

Estetik kontrast yaratmak amacıyla yaşam alanlarının dekorasyonunda siyahın kullanımı giderek yükselen bir trend haline geliyor. Ev ve ofislerde prestijli bir görünüm ve seçkin bir şıklık isteyenler, siyahın asaletini tercih ediyor. Yükselen trendler doğrultusunda ileri teknoloji ile tasarımı bir araya getirerek ürünlerini geliştiren Seramiksan, Nanotech Granito Süper Siyah ile dekorasyona yeni bir boyut kazandırıyor.

Seramiksan Nanotech Granito Süper Siyah karoların parlatılması sırasında nano teknoloji uygulanıyor. Karoların gözenekleri yapılan özel işlemle kapatılıyor.

Böylelikle yüzeydeki mikro gözenekler, kir ve leke tutmayan bir yapıya kavuşuyor, bakteri barındırmıyor. Nanotech Granito Süper Siyah, son derece kolay temizlendiği için kullanıldığı mekanlarda işleri son derece kolaylaştırıyor. Çay, kahve ve yemek lekeleri kolaylıkla temizleniyor; özel bir bakım veya koruma gerekmiyor.

Nanonech Granito Süper Siyah karolar evlerde, ofislerde ve alışveriş merkezlerinde yıllara meydan okuyan dayanıklı yapıları sebebiyle özellikle tercih ediliyor.

Seramiksan Nanotech Granito Süper Siyah 60x60,          60,80 TL/m²

Seramiksan Nanotech Granito Süper Siyah 30x60,          63,40 TL/m²

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account