Siemens TS 12250 Extrem Power’ın sürekli buhar gücü ile hiç kırışıklık kalmayacak

Editör
14.09.2012

 

Küçük ev aletlerinde teknoloji ve estetiği bir araya getiren Siemens Ev Aletleri, yeni TS 12250 Extrem Power ütüsü ile güçlü performans ve kullanım kolaylığı sunuyor. Her kumaşta mükemmel kayganlık sağlayan özel titanyum-glissé taban,  yüksek motor ve buhar gücü ve tutma yerinden kontrol edilebilen üç farklı ütü modu ütüyü daha konforlu hale getiriyor.

 

 Siemens Ev Aletleri yeni, 3100 Watt’lık motoruyla güçlü bir performans sunan TS 12250 Extrem Power ütü ile daha konforlu ve kolay, pürüzsüz bir ütü deneyimi yaşatıyor.

Estetik tasarımı ile ergonomi ve kullanım kolaylığını bir araya getiren ütü, Siemens’in yenilikçi ve kullanım dostu teknolojisinin bir ürünü. Geliştirilmiş Active Control sistemi ile ütü sapından tutulduğu anda çalışmaya ve buhar üretmeye başlar,ütünün içindeki kompakt motor jeneratörü sayesinde daha iyi bir ütüleme ve buhar performansı sağlanır.

 Siemens TS 12250 Extrem Power ütünün titanyum-glissé tabanı mükemmel bir kayganlık, üç aşamalı buhar düzeni ve buhar kanalları ise ideal bir buhar dağılımı sağlıyor.

Ütünün özel tabanı ister sentetik, ister ipek, ister pamuk, her kumaş üzerinde kolayca hareket ettiği için ütüleme işlemi parlamaya yol açmadan, kısa sürede rahatlıkla tamamlanıyor. Ütü, tutma yeri kavrandığı andan itibaren çalışmaya ve yoğun buhar üretmeye başlıyor.

 Siemens TS 12250 Extrem Power, sahip olduğu MotorStream fonksiyonu ile kesintisiz buhar çıkışı sağlıyor. Ütüde bulunan özel buhar pompalama sistemi ile buhar kumaşın en alt katmanlarına dahi işlerken, dikey konumda 65 grama kadar kesintisiz buhar performansı sunarken,şok buhar çıkışı sayesinde dakikada 200 grama kadar çıkabiliyor.

Sürekli, yoğun buhar verme özelliği ile yeni Siemens TS 12250 Extrem Power, kırışıklıkların kısa zamanda en iyi şekilde ve kolayca açılmasını sağlıyor, daha iyi bir ütü deneyimi yaşatıyor.

 Ütünün tutma yerinde “Eco”, “Maksimum” ve “Kuru Ütüleme” düğmeleri ile üç farklı ayarda ütüleme imkanı  bulunuyor. Kot pantolon vb gibi ütülemesi zor kumaşlarda maksimum düğmesi ile daha iyi sonuç alınırken, Eco buhar kademesi  ise daha kolay ütülenebilen kumaşlarda ideal sonucu veriyor. Eco buhar kademesinde %25’e varan elektrik ve %40’a varan su tasarrufu sağlanıyor ve ütü yaparken çevreye duyarlı olanlara hitap ediyor.

 “Calc’n Clear”, kendi kendini temizleme sistemine sahip ütü, etkili ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Entegre anti kireç kartuşu ve kireç arındırma solüsyonu, ütünün temizlenmesi için dört kat etkili bir çözüm sunuyor, böylece ütünün ömrü uzuyor.

Damlama emniyeti de hem ütünün sunduğu konforu hem de güvenliği artırıyor. “Secure” özelliği sayesinde ütü yatay şekilde bırakıldığında ya da devrildiğinde 30 saniye, dikey konumda 8 dakika sonra otomatik olarak kapanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account