Airfel Kombilerle Güvenli Sıcaklık!

Editör
12.09.2012

 

Türkiye’de ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü şirketlerinden Daikin,  tüm kombilerinde bulunan 13 emniyet sensörü ile evleri güvenle ısıtıyor. 

Tüketicileri bilinçlendirmeyi ve farkındalığı artırmayı hedefleyen Airfel,  tüm ürünlerinde öncelikli olarak güvenlik, yüksek verimlilik, tasarruf ve çevre dostu politikasıyla en çok tercih edilen kombi markalarından biri olma özelliğini taşıyor.

Güçlü Ar-Ge departmanı ve inovatif yaklaşımıyla sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Airfel’in üstün emniyet sistemleri ile donatılmış ürünleri tüketicileri güvenle ısıtıyor.

Yaşamın her alanında kolaylık sağlayan ve tüketicilerin ısınma dışında sıcak su ihtiyaçlarını da karşılayan Airfel kombiler; baca emniyet sistemi, aşırı ısınma emniyet sistemi, otomatik bypass sistemi, üç yollu vana anti-blokaj sistemi, IPx5D elektriksel koruma sistemi, susuz çalışma emniyet sistemi, iyonizasyon alev kontrolü, otomatik hava purjörü, emniyet ventili, pompa anti-blokaj sistemi ve su boşaltma vanası olmak üzere 13 farklı emniyet sensörüyle üretiliyor.

Bu güvenlik sensörleri aşırı ısınma halinde emniyet sensörünü devreye sokarak gazı otomatik olarak kesebiliyor, alev kontrolü, hava akış kontrolü, donma, gaz ve elektrik kesilmelerinde güvenlik sağlıyor. Ayrıca yüksek su basıncı emniyeti gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor.

Hermetik ve yoğuşmalı olarak iki farklı türde toplam 11 çeşit üretilen Airfel kombiler, kolay anlaşılan LCD ekranlarında; hata kodlarını ve suyun sıcaklığını göstererek kullanıcıların her şeyi kolayca anlamasına olanak tanıyor.

Test edilmiş sessiz çalışma özelliği, modern tasarımı ile estetik görünüme sahip kombiler her yere rahatça monte edilerek müşterilerin hayatını kolaylaştırıyor. Yüzde 108 oranında yüksek verimlilikle çalışarak tasarruf sağlayan Airfel kombiler, 3 yıl garantiyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account