Demir İnşaat’tan hayatı doyasıya yaşatan projeler

Editör
12.09.2012

 

Beylikdüzü’nde Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Ayışığı Vadi Evleri; zengin spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimleri ile sakinlerine dolu dolu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yoğun iş ve hayat temposunda günlük yaşamda sıkça sorguladığımız “kendime ve sevdiklerime yeterince zaman ayırıyor muyum” kaygısından uzak bir yaşam anlayışıyla projelendirilen Ayışığı Vadi Evleri’nde yaşam daha kolay ve huzurlu olacak.

 

Çeşitli büyüklük ve özellikte 489 konutun yer aldığı  Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 70’i yeşil alan ve sosyal tesislere ayrılıyor. Basket ve voleybol sahaları, tenis kortu, masa tenisi, açık olimpik yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş yolu, bisiklet parkuru, fitness center, hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzive vitamin bar sağlık ve sporu yaşamın bir parçası olarak görenler için tasarlandı.

Ayrıca; kreş ve çocuk kulübü, çocuk havuzu, açık oyun parkı, kapalı oyun alanı da çocuklu ailelerin hayatlarını kolaylaştıracak ve çocuklar eğlenceli bir sitede yaşamanın keyfiyle büyüyecekler.

Terzi, kuru temizleme, bay-bayan kuaför, vale hizmetleri, oto kuaför ve özel market servisi gibi hizmetlerin yanısıra cafe, restaurant, sinevizyon salonu ile de Ayışığı Vadi Evleri, yaşayanlarına keyifli ve konforlu zamanlar vaad ediyor. Daire teslimlerinden sonra hizmete başlayacak olan site sakinlerine özel ücretsiz servisle ise metrobüsün yanı sıra alışveriş merkezlerine, markete kolayca ulaşım imkânı sunulacak. 

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yaptığı açıklamadaGünlük yaşamı kolaylaştıracak, yaşayanların hayatlarını daha huzurlu ve mutlu geçirmelerini sağlayacak unsurlar Demir İnşaat projeleri için artık lüks değil standart oldu.

Konfor ve güvenlik projelerimizin anahtar kelimeleri. Son kampanyamızına gelen yoğun talebin de etkisiyle Ayışığı Vadi Evleri’nin yüzde 80i satılmış durumda. Bu nedenle; hayatlarında sevgiye, konfora ve güvenliğe daha fazla yer vermek isteyenler için kampanyamıza ek bir süre koyarak devam ettirmeye karar verdik.” dedi.

Ayışığı Vadi Evleri’nde halen geçerli kampanya kapsamında, peşin alımda yüzde 11 indirim ya da peşinatı 11 ay erteleme imkanı sunulmaktadır. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account