Kendi havuzunuzda o harika tatil hissini yaşayın

Editör
12.09.2012

 

Sessizlik elle tutulacak kadar yoğun. Neredeyse dokunabilirsiniz, kokusunu alabilirsiniz. Tatil temsilcileri yok, turistler yok, stres yok. Mutlak sessizlik ve turkuaz mavisi suda minik dalgalar oluşturan meltemin rahatlatıcı çağrısı. İşte tatil hissi budur ve siz de bunu kendi evinizin konforunda yaşayabilirsiniz.

Duravit’in Blue Moon ve Sundeck gibi dış mekan havuzları sıradan bir terası çok özel bir gevşeme alanına dönüştürür. Her ikisi de en ince detayına kadar planlanmıştır.

Ancak katlanır dinlenme yeri açıldığı zaman, Sundeck gelişmiş konforlu özelliklere sahip bağımsız bir havuz olarak kendini gösterir. Arkaya katlanan kapak rahat bir kafa yastığı görevi görür ve açıldığı zaman da bir deniz güvertesi halini alır. Böylece Sundeck bütün bahçelere bir Akdeniz salonu havası katar

Bir tasarım nesnesi olarak Blue Moon büyüleyici bir zıtlıklar bütünüdür. Dairesel banyo bölümü kare şeklinde şık bir gövdeyle mükemmel biçimde tamamlanır. 56 cm derinlikteki havuz uzun boylu olanlar için de yeterince derindir.

Blue Moon, saniyeler içinde, doğal ahşap görünümü sayesinde çevresiyle mükemmel uyum sağlayan geniş bir güneşlenme yerine dönüştürülebilir. İç taraftaki LED ışıklarla geceleri yapılan banyolar özellikle keyifli birer deneyime dönüşür.

Blue Moon ve Sundeck için hedefe yönelik kas gevşetmeden canlandırıcı bir banyoya kadar farklı masaj etkileri içeren çeşitli masaj sistemleri mevcuttur.

Isınma işlevi sayesinde, dışarıdaki sıcaklık düşse de suyun sıcaklığı hoş bir seviyede kalır. Böylece banyo deneyimi, yılın hangi zamanında olursanız olun, evde yapılan lüks bir tatile dönüşür.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account