Volvo Kamyon Roadshow 2010, büyük ilgi gördü!

Editör
21.10.2010

Türkiye’de ilk defa FM11 çekici ile yetkili bayilerinden satışa başlayan Volvo Kamyon’un 18 Eylül – 19 Ekim 2010 tarihleri arasında gerçekleştirdiği roadshow büyük ilgi ile karşılandı. FM11 çekicilerini müşterileri ile buluşturmak amacıyla Türkiye genelinde etkinlikler düzenleyen Volvo Kamyon, sekiz ilde ortalama 2000 müşterisinin yüz yüze görüşlerini aldı. Volvo Kamyon’un, ilk kez yetkili bayilerinde de satışa sunduğu Volvo FM11 çekicilerini tanıtmak ve yeni satış ağı hakkında müşterilerini bilgilendirmek amacıyla sekiz ilde gerçekleştirdiği roadshow tamamlandı.

Volvo Group üst düzey yetkilileri, yetkili bayileri ve müşterilerinin katılımıyla gerçekleştirdiği roadshow kapsamında Volvo Kamyon, sırasıyla Ankara, Karabük, Samsun, Trabzon, Gaziantep, Antakya, Mersin ve İzmir’de  çeşitli etkinlikler düzenledi. Dolaştığı her ilde büyük ilgi gören bu etkinliklerde  Volvo Kamyon müşterileri, yurtiçi ve yakın mesafe taşımacılığında uzman olan FM11 çekiciyi yakından inceleme fırsatı buldu.  Övgülerin yanı sıra yeni siparişlerin de alındığı FM11 çekicilerin gördüğü ilgi Volvo Kamyon yetkililerini çok memnun etti.  

Volvo Group Genel Müdürü Martin Ericsson konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Öncelikle müşterilerimizin gerçekleştirdiğimiz etkinliklere ve güçlü çekicimiz FM11’e göstermiş oldukları ilgiden çok memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Gerçekleştirdiğimiz roadshow ile müşterilerimizle olan sıcak ilişkilerimizi geliştirme fırsatı bulduk. Samimi bir ortamda hem müşterilerimiz hem de yetkili bayilerimiz ile karşılıklı fikir alışverişi yapabildik. Roadshow çalışmaları Volvo Kamyon olarak bizim çok önemli fırsat olarak nitelendirdiğimiz öncelikli çalışmalarımızdan birisi. Bundan sonra da her zaman olduğu gibi sık sık müşterilerimizle bir araya gelerek çalışmalarımızla ilgili kendilerini bilgilendireceğiz. Türkiye’de ilk defa genel merkezimizin satış ekibi dışında, yurt içi ve yakın mesafe taşımacılığın profesyonel modeli FM11’e özel olarak  yetkili bayilerimizi de satış ağımıza dahil ettik. Bu nedenle bayilerimizin desteği ve FM11 modelimizin gücü ile yurtiçi taşımacılığına yönelik pazar payımızı arttıracağız” dedi.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account