Ünlü aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş, Philips’in katkılarıyla İstanbul’da

Yazar:Editor
21.10.2010

Philips, Professional Lighting Design Türkiye (PLD) Dergisi tarafından gerçekleşecek olan “Architectural Lighting Day İstanbul” konferansı kapsamında, dünyaca ünlü aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş’ı ağırlıyor. Aydınlatma sektörünün öncü markası Philips, 25 Ekim 2010’da Harbiye Askeri Müzesi’nde düzenlenecek olan aydınlatma tasarımı konulu ALD İstanbul (Architectural Lighting Day) konferansına “Tasmanian Museum and Art Gallery” ve “Sdney Opera House”ın aydınlatma çalışmalarını gerçekleştiren, genç ve yetenekli aydınlatma tasarımcısı Emrah Baki Ulaş ile katılıyor.

Avustralya, Almanya, İngiltere ve İtalya’daki çeşitli uluslararası aydınlatma etkinliklerinde en genç konuşmacı olarak yer alan; geniş çaplı mimari aydınlatma projeleri geliştiren ve bu alanda pek çok ödülün sahibi Emrah Baki Ulaş, mimar ve aydınlatma tasarımcılarına ev sahipliği yapacak konferansta, aydınlatma trendleri ve teknolojileri üzerine bir konuşma yapacak.

Işığa Adanmış Bir Gün” olarak nitelendirilen ALD İstanbul’un “Altın Sponsor”u olan Philips, yenilikçi, çevre dostu, enerji verimli ve üstün teknolojiye sahip ürünleriyle komple aydınlatma çözümleri sunuyor. Philips, öncüsü oldugu LED teknolojisi ile tüketiciler için çığır açmaya devam ederken, enerji tasarrufu, şıklık ve güzelliği bulunduğu mekanlara taşıyor.

Kaynak: İnşaat & Yatırım Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account